fbpx
Slow news

В Україні запускають сервіс для перегляду фільмів про моду, музику та культуру

За перегляд стрічки треба буде заплатити 90 грн
Мачулка Ангеліна, 18.02.2022

Укінці лютого команда KyivMusicFilm запустить онлайн-кінотеатр “Титр”.

Акцент ставитимуть на фільми про моду, музику та культуру, а також на незалежне європейське кіно. Стартуватиме “Титр” із 40 стрічками в бібліотеці, серед яких “Бенксі: мистецтво поза законом”, “Гітлер проти Пікассо”, “Гарний хлопчик”, “Вів’єн Вествуд: панк, ікона, активістка” та інші. Повідомляється, що репертуар постійно поповнюватимуть.

Фільми будуть доступні українською мовою з українськими субтитрами або іноземною з українськими субтитрами.

Передплати в онлайн-кінотеатрі не буде. Щоб переглянути будь-який  фільм, потрібно заплатити 90 гривень і отримати віртуальний квиток. Маючи його, обраний фільм можна дивитися на сайті кінотеатру необмежену кількість разів протягом тижня. Також буде функція “Подарувати квиток”.

У KyivMusicFilm говорять, що ідея створення “Титру” виникла у 2020 році, з початком пандемії.

“Людина обиратиме між торентами, YouTube, блогом чи подкастом. Наш основний принцип – привернути увагу глядача, – каже співзасновник KyivMusicFilm і “Титру” Кирило Марікуца. — Тому проєкт розвивається за тим самим принципом, що й KyivMusicFilm, де важливим є не розмір каталога, а принцип, за яким ми відбираємо фільми”.

Читайте також у рубриці Slow news
Pokémon випускає колекцію обручок та каблучок для заручин
Ювелірні вироби натхнені Пікачу, Іві та новими персонажами японської франшизи
В Україні запрацював онлайн-кабінет сексуальної реабілітації для військових і ветеранів
Фахівці допомагають розібратися зі змінами тіла після травм і відновити інтимне життя після поранення чи пережитого воєнного досвіду
Український документальний фільм «Мир для Ніни» представлять світові на фестивалі в Парижі
Стрічка Жанни Довгич розповідає історію матері загиблого захисника Донецького аеропорту
У Львові розпочнеться щорічна акція «Наповнення», яка об’єднує донорство крові та культурне життя регіону
Упродовж місяця донори зможуть безоплатно відвідати театри, музеї, філармонію та галереї
ФК «Барселона» використав на своїх футболках шрифт художниці із синдромом Дауна
Під час матчу Ліги чемпіонів футболісти вийшли на поле з особливим дизайном на спинах, щоб привернути увагу до теми інклюзії
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень