fbpx
Slow news

В Україні запускають нову програму з підприємництва для жінок 

Троє переможниць отримають консультаційні послуги на суму до $2 тисяч
Бондар Каріна, 22.01.2024

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&WE Hub) оголошує про запуск четвертої навчальної онлайн-програми для жінок-підприємиць «U&WE Hub 4.0: Час розпочати власну справу!».

Навчальна програма покликана допомогти майбутнім підприємицям перетворити ідею на покроковий бізнес-план і надати всі необхідні інструменти для успішного запуску бізнесу.

 Для кого ця програма:

  • для жінок, які мають бізнес-ідею та прагнуть розпочати власну справу;
  • для жінок, які мають функціонуючий бізнес на початковій стадії і потребують системних знань.

Лекції, тренінги та менторські сесії допоможуть отримати актуальні та практичні знання, розкриють юридичні та фінансові аспекти ведення бізнесу, навчать презентувати свої бізнес-ідеї клієнтам та інвесторам.

На кінцевому етапі програми учасниці, які пройшли всі попередні етапи, презентуватимуть свої бізнеси на Pitch Night. Під час цього заходу оберуть 3 переможниці, які отримають консультаційні та експертні послуги для посилення свого бізнесу на суму до 2 тисяч доларів.

Детальна інформація про онлайн-програму U&WE Hub 4.0, критерії вибору учасниць та форма реєстрації – за посиланням.

Заявки можна подати до 28 січня 2024 включно.

Онлайн-програму U&WE Hub 4.0 реалізує Центр «Розвиток КСВ» в межах програми USAID «Мріємо та діємо». Партнер програми в межах підписаного меморандуму про партнерство – Міністерство економіки України. Інформаційними партнерами є Офіс з розвитку підприємництва та експорту і Дія.Бізнес та Український Фонд стартапів.

Читайте також у рубриці Slow news
/ Skintet презентував відеоманіфест про свідомий догляд за шкірою
Відео говорить про важливість розуміння власних потреб замість орієнтації на тренди
Kyiv Capitals уперше провели світову хокейну традицію Paint the Ice
Серед написів — «Слава Україні!», Free Azov, «Дякую ЗСУ»
У Claude з’явилася функція створення та поширення ШІ-застосунків
Інструмент працює в бета-версії і вже доступний для всіх користувачів
У Києві відбудуться Всеукраїнські змагання з волейболу сидячи для ветеранів та військових
Дводенні змагання від «Повернись живим» та Мінветеранів доповнять лекції, розваги та інтерактив
Триває конкурс на ескіз «Марки незламності»
Марку присвятять внутрішньо переміщеним особам, біженцям і тим, хто втратив дім
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень