fbpx
Slow news

В Україні запускають перші хаби для жінок-підприємиць

Простори відкриють у Броварах, Івано-Франківську, Чернівцях і біля Рівного
Бондар Каріна, 08.03.2023

В Україні відкривають чотири офлайн-хаби для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entepreneurs Hub (UWE Hub)

На конкурс із відкриття UWE Hub офлайн було подано 124 заявки, з яких, за результатами відбору та інтерв’ю, обрали чотири громади: Бровари (Київська область), смт Гоща (Рівненська область), Івано-Франківськ та Чернівці.

“Частина жінок, особливо з сільської місцевості, потребують якісних знань щодо монетизації улюбленої справи, а жінки, які вже зареєструвалися як ФОП, зіткнулися з викликами масштабування бізнесу через відсутність знань щодо ключових інструментів. Нам важливо об’єднати таких жінок у спільноту, показати можливості та створити умови, що забезпечать їхній підприємницький розвиток”, — наголосили керівниці справами виконавчого комітету Гощанської селищної ради Анастасія Табекова та директорка Гощанського центру позашкільної освіти Наталія Калька.

Наразі UWE Hub також планує навчати жінок у містах, селах та селищах, які розташовані поруч із майбутніми хабами.

“Жіноче економічне уповноваження та підприємництво — це фундамент, на якому розвиватиметься економіка України як зараз, так і в процесі відбудови. Саме тому і виникла ідея програми UWE Hub — як відповідь на війну та потребу допомоги жінкам, які стали переселенками або біженками. За цей рік ми плануємо навчити 10 тисяч жінок підприємництва й відкрити сім хабів в Україні, та ведемо перемовини за кордоном”, — розповіла голова правління ГО Центр ”Розвиток КСВ”, засновниця програми UWE Hub Марина Саприкіна.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень