fbpx
Slow news

В Україні запускають національний проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців

Він включає психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи
Бондар Каріна, 01.09.2023

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів ”Гончаренко центр” запускає всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців “Плюс-Плюс”.

У межах проєкту учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та навчатимуться основ запуску власного бізнесу.

За словами організаторів, пілотна частина проєкту охоплює п’ять міст: Київ, Миргород, Подільськ, Кропивницький та Одесу. У жовтні ініціативу планують розширити на всю мережу ”Гончаренко центрів”, яка сьогодні налічує понад 25 просторів по всій країні.

“Поки наші воїни нищать ворога, їхні дружини, матері, сестри та доньки потребують нашої підтримки і допомоги. Це неймовірні люди, які щодня чекають на коротке “Усе добре, люблю тебе, ++”, і попри всі труднощі не опускають рук і продовжують боротися”, – зазначає команда проєкту.

Центри, які першими долучилися до запуску проєкту, вже мають досвід роботи із жінками із родин військовослужбовців. Зокрема, ”Гончаренко центр Подільськ” із перших днів вторгнення перетворився на штаб допомоги військовим та їхнім сім’ям, а тепер готовий трансформувати набутий досвід у повноцінний та самостійний проєкт.

“Ми вже надаємо індивідуальні юридичні консультації та психологічну підтримку дружинам військовослужбовців. Але водночас розуміємо, що існує запит на дещо більше. Цей проєкт – можливість сформувати спільноту, у якій жінки зможуть допомогати одна одній, ділитися навичками, відчувати себе потрібними та відволікатися від поганих думок. Впевнений, у нас вийде сформувати дійсно потужне ком’юніті”, – каже директор центру Олександр Таранюк.

Учасницям проєкту ”Плюс-Плюс” пропонують безплатну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробленні та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

Участь у проєкті повністю безплатна. Щоб долучитися, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень