fbpx
Slow news

В Україні запрацювала нова соцмережа Pleex

Команда називає її соцмережею, яка не прагне сподобатися всім
Bazilik Media, 17.05.2024

PLEEX — це нова соціальна платформа на основі спільнот, створена українцями для українців. Платформа допомагає будь-кому створювати, будувати, розвивати спільноти за допомогою ШІ-інструментів та людино-орієнтованого підходу.

В інтерфейсі Pleex головними є простори. Це тематичні спільноти, серед яких користувач обирає найцікавіші розділи. Так Pleex допомагає більш свідомо споживати інформацію та уникнути багатогодинного скролінгу. Також є вкладка «Популярне», де зʼявлятимуться найбільш обговорювані теми.

Простори є не лише інструментом навігації, а й великою базою знань зі сфер мистецтва, економіки, політики чи навіть розробки. Стрічка формуватиметься органічно відповідно до уподобань користувача. Тому не доведеться переглядати купу реклами чи спаму.

Концептуальна відмінність платформи у відсутності монетизації часу користувача. Отже, у ній немає нескінченного показу низькопробного та емоційного контенту.

Комунікація на платформі регламентується низкою правил, які допомагають запобігати розповсюдженню негативу, фейків та спаму. Якщо модератори мережі підтвердять порушення, то зможуть видаляти коментарі чи дописи, які суперечать правилам спільноти.

Ключові особливості платформи:

  • СПІЛЬНОТИ НА ПРОТИВАГУ ІНФЛЮЕНСЕРАМ. Pleex відрізняється від інших соціальних мереж, бо орієнтується на міцні групи користувачів, а не на одноосібних блогерів.
  • БЕЗ АГРЕСИВНОЇ МОНЕТИЗАЦІЇ ТА ВІДВЕРТОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Платформа не підштовхує користувачів до нескінченного перегляду через алгоритми, надаючи можливість більше цінувати свій час та формувати корисні знайомства.
  • ЯКІСТЬ ВИПЕРЕДЖАЄ КІЛЬКІСТЬ. Pleex привертає увагу свідомих та активних користувачів, які цінують якість спілкування та прагнуть до взаєморозуміння та співпраці.
  • УКРАЇНСЬКОМОВНА ПЛАТФОРМА. Pleex є 100% українськомовною платформою, що робить її унікальною і важливою для української аудиторії.
  • ШІ ІНСТРУМЕНТИ. Pleex використали AI як допоміжний інструмент для створення контенту. Чат-бот інтегрований на сторінці для створення дописів. З його допомогою користувачі можуть генерувати тексти, переписувати готові та отримувати відповіді на запитання. Окремим плюсом є можливість зазначення спойлерів у тексті та накладання вікового обмеження.

Огляд інтерфейсу

Безпека облікових записів

Ключова відмінність Pleex полягає у верифікації користувачів. За допомогою Дія.Підпису нові учасники підтверджуватимуть свою особу. Тому кожен може бути впевнений, що за екраном із вами взаємодіє реальна людина, а не бот із заготовленими фейковими новинами.

Пресслужба мережі повідомила, що Pleex не збирає через Дія.Підпис жодних документів і не отримує доступу до них. Натомість соціальна мережа зберігає тільки ваше ім’я, прізвище, стать та дату народження.

Такий варіант верифікації дає змогу генерувати на платформі профілі реальних людей та створити довірливе середовище, де користувачі можуть спілкуватись та бути впевненими у тому, що їхні співрозмовники – справжні люди з підтвердженою ідентичністю.

Що далі?

У розробників Pleex багато планів на майбутнє: «Зараз ми працюємо над програмою лояльності, де користувачі могли б отримувати бонуси за свою активність на сайті та використовувати їх усередині платформи для просування контенту або інших функцій Pleex. Також у планах є створення мобільних застосунків та нових сервісів усередині платформи».

Зареєструватися в соцмережі можна за цим посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
В Україні створили англомовний кемп для дорослих
Ukraїner створив ютуб-проєкт на військову тематику
У ньому розповідатимуть про українських ветеранів та їх адаптацію до цивільного життя
MEGOGO розпочинає прийом заявок на щорічну аудіопремію для подкастерів «Слушно»
Мета — зібрати найактуальніші подкасти й стимулювати їх розвиток від виробництва до дистрибуції
Проєкт Deocоupage в колаборацї з митцями випустив колекційне вино
Їхня мета — зібрати кошти для реабілітації українських військових
Проєкт «Викрадене мистецтво…» оживив ще одну картину, вкрадену росіянами з Херсонського музею
На полотні художника Миколи Писанка зображені кавуни
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень