Slow news

В Україні з’явиться ще один бренд рослинного м’яса

Його представляє компанія Nestlé
Альтман Дарина, 25.02.2021

Компанія Nestlé представляє в Україні рослинний бренд Garden Gourmet як альтернативу м’ясним продуктам. До лінії увійдуть веганські котлети, сосиски, фрикадельки та вегетаріанські нагетси.

З розвитком рухів веганства та флекситаріанства, що полягають у відмові від тваринних продуктів і переході на рослинну дієту, світовий та український ринок рослинних альтернатив рухається досить швидко. 

Як зазначає Nestlé, Garden Gourmet стане гарною опцією для тих, хто прагне обмежити вживання м’яса та має бажання сприяти зменшенню вуглецевого сліду. 

“Nestlé взяла на себе зобов’язання — удвічі зменшити обсяг викидів парникових газів від своєї діяльності до 2030 року, а до 2050 року досягти нульового балансу викидів. Зміни у продуктовому портфелі є частиною шляху компанії до своєї мети. Ми раді запропонувати українським споживачам скуштувати Garden Gourmet та отримати можливість зробити світ кращим, насолоджуючись смачною їжею.

Вибір на користь рослинних продуктів допомагає зменшити обсяг парникових газів під час виробництва харчових продуктів. Завдяки оптимальній ціні, цей продукт доступний для кожного, і ми сподіваємось, що українці відкриють для себе світ рослинної їжі, завдяки Garden Gourmet”, — зазначає Олена Шевельова, директорка бізнесу Nestlé Professional в Україні та Молдові.

Наразі страви з Garden Gourmet доступні для замовлення лише в ресторанах Києва та Львова. З переліком закладів, де відвідувачам пропонуватимуть страви з рослинної альтернативи м’яса Garden Gourmet, можна ознайомитися за посиланням.

Наприкінці 2021 року Garden Gourmet  надійде в продаж у роздрібні мережі.

Читайте також у рубриці Slow news
Adidas перетворив стіну хмарочоса на Мангеттені на подіум для запуску нової колекції
Бренд представив лінію Originals Sport вертикальним перформансом за участю танцівниць
DIVOCHE.MEDIA випустило третій сезон подкасту «На її плечах»
У новому сезоні говорять про етичне лідерство, гендерну нерівність у медицині, пережите сексуальне насильство та роль жінок у суспільних змінах
Etnodim презентував дитячі версії вишиванок із власної колекції
Чотири сорочки натхнені археологічними знахідками та традиційною українською вишивкою
Мінкульт і заклади культури долучилися до кампанії «Годуй грудьми всюди і тут»
Ініціатива нагадує про право матерів годувати дітей у публічних місцях без осуду та закликає створювати дружнє до родин середовище
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень