fbpx
Slow news

В Україні вийде документальний фільм про партизанський рух

Та ліквідацію колаборантів його учасниками
Бондар Каріна, 21.02.2023

27 лютого відбудеться премʼєра документальної стрічки “‎Нескорені. Українські партизани” про реальні історії українців, що чинять опір ворогові на тимчасово окупованих територіях від початку 2014 року.

Мета фільму — всебічно показати спротив українського народу війні та насильницькій окупації з боку рф. А також укотре продемонструвати світові, наскільки Україна єдина у своєму бажанні жити в незалежній, суверенній, вільний і мирній державі.

“Ухваливши рішення про повномасштабне вторгнення, російська федерація очікувала швидкого та легкого захоплення України. Однак кремль недооцінив тих, хто мав стати легкою здобиччю. Світ заворожено спостерігав за героїзмом звичайних українців. Ми вирішили розповісти частину історії великого спротиву”, — розповідає продюсер фільму Кирило Нечмоня.

Головні герої документального фільму — справжні партизани, які активно працюють на захоплених росіянами територіях Сходу й Півдня України, допомагаючи українській армії. Перебуваючи поруч з окупаційними репресивними органами, вони постійно повідомляють координати складів з боєприпасами та військових баз, а також сповіщають про місцеперебування російських солдатів та їхні пересування.

Премʼєра стрічки відбудеться 27 лютого на телеканалі ICTV2 о 19:00 та о 21:00 на YouTube-каналі MIR&CO PRODUCTION, компанії, що створювала фільм.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень