fbpx
Slow news

В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями

Для підлітків та їхніх батьків
Данилюк Даяна, 30.12.2021

Фундація Дарини Жолдак у співпраці з Видавництвом Старого Лева видала книжку “Талант: інструкція з використання”. Видання розповідає підліткам та їхнім батькам про креативні індустрії, а також про те, як знайти талант, реалізувати його й перетворити на професію.

Згідно з дослідженням Kantar Україна понад 80% підлітків не розуміють, як можна розвивати свої здібності, а 70% не впевнені, що можуть реалізувати свій творчий потенціал в Україні.

“Наше суспільство схильне недооцінювати силу таланту, через що молодь вимушена обирати «нормальну» професію і, як наслідок, зраджувати своєму хисту, — коментує Андрій Федорів, підприємець, експерт з маркетингу та інвестор. — Фундація Дарини Жолдак, яку я заснував у пам’ять про свою першу дружину, створила книжку «Талант: інструкція з використання», щоб кожен підліток дізнався, як реалізувати свій творчий потенціал. Дарина була надзвичайною, талановитою, світлою та принциповою людиною. Я щасливий, що на її честь відбувається стільки проєктів, які змінюють життя молодих творчих людей».

В основі видання — реальні історії успішних українців. Кожен розділ описує одну з креативних галузей, містить інтерв’ю з героєм та карту професій.

Героями книжки стали Слава Балбек (архітектура), Антон Большаков (відеоігри), Володимир Смирнов та Сергій Майдуков (дизайн), Ярослав Ажнюк (ІТ), Антоніо Лукіч (кіно), Дана Павличко (книговидання), Валерія Гузема (крафт), Ірма Вітовська (театр), Маша Рева та Ірина Данилевська (мода), Майкл Щур (медіа), Назар Білик (мистецтво), Ната Жижченко (музика) та Андрій Федорів (реклама й маркетинг).

Окрім історій професійного становлення героїв, видання містить практичні завдання. Наприклад, для відеоігор потрібно вигадати героя, яким би хотів стати сам читач, для кіно — завести блокнот спостережень, для маркетингу та реклами — вигадати 50 запитань про будь-який товар, для моди — уявити себе супергероєм та намалювати ескіз власного костюма, а для архітектури — намалювати предмет інтер’єру, який не повністю виконує свою функцію.

Опис кожної креативної галузі доповнюється переліком професій, які можна опанувати. У сфері ІТ — це не лише програміст, а й кіберполіцейський, тестувальник та навіть білий хакер; у кінематографі, окрім актора й сценариста, це звукорежисер, монтажер та освітлювач; у рекламі та маркетингу — стратег, PR-менеджер, креативний директор, а в музиці — діджей, музичний критик і гастрольний менеджер.

Читайте також у рубриці Slow news
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень