fbpx
Slow news

В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями

Для підлітків та їхніх батьків
Данилюк Даяна, 30.12.2021

Фундація Дарини Жолдак у співпраці з Видавництвом Старого Лева видала книжку “Талант: інструкція з використання”. Видання розповідає підліткам та їхнім батькам про креативні індустрії, а також про те, як знайти талант, реалізувати його й перетворити на професію.

Згідно з дослідженням Kantar Україна понад 80% підлітків не розуміють, як можна розвивати свої здібності, а 70% не впевнені, що можуть реалізувати свій творчий потенціал в Україні.

“Наше суспільство схильне недооцінювати силу таланту, через що молодь вимушена обирати «нормальну» професію і, як наслідок, зраджувати своєму хисту, — коментує Андрій Федорів, підприємець, експерт з маркетингу та інвестор. — Фундація Дарини Жолдак, яку я заснував у пам’ять про свою першу дружину, створила книжку «Талант: інструкція з використання», щоб кожен підліток дізнався, як реалізувати свій творчий потенціал. Дарина була надзвичайною, талановитою, світлою та принциповою людиною. Я щасливий, що на її честь відбувається стільки проєктів, які змінюють життя молодих творчих людей».

В основі видання — реальні історії успішних українців. Кожен розділ описує одну з креативних галузей, містить інтерв’ю з героєм та карту професій.

Героями книжки стали Слава Балбек (архітектура), Антон Большаков (відеоігри), Володимир Смирнов та Сергій Майдуков (дизайн), Ярослав Ажнюк (ІТ), Антоніо Лукіч (кіно), Дана Павличко (книговидання), Валерія Гузема (крафт), Ірма Вітовська (театр), Маша Рева та Ірина Данилевська (мода), Майкл Щур (медіа), Назар Білик (мистецтво), Ната Жижченко (музика) та Андрій Федорів (реклама й маркетинг).

Окрім історій професійного становлення героїв, видання містить практичні завдання. Наприклад, для відеоігор потрібно вигадати героя, яким би хотів стати сам читач, для кіно — завести блокнот спостережень, для маркетингу та реклами — вигадати 50 запитань про будь-який товар, для моди — уявити себе супергероєм та намалювати ескіз власного костюма, а для архітектури — намалювати предмет інтер’єру, який не повністю виконує свою функцію.

Опис кожної креативної галузі доповнюється переліком професій, які можна опанувати. У сфері ІТ — це не лише програміст, а й кіберполіцейський, тестувальник та навіть білий хакер; у кінематографі, окрім актора й сценариста, це звукорежисер, монтажер та освітлювач; у рекламі та маркетингу — стратег, PR-менеджер, креативний директор, а в музиці — діджей, музичний критик і гастрольний менеджер.

Читайте також у рубриці Slow news
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Для піарників проведуть лекцію про партнерства з відомими брендами
У межах фестивалю квір-кіно SUNNY BUNNY
«І будуть люди»: з’явився подкаст про сучасне батьківство в Україні
Про підготовку до вагітності, пологи, страхи та відповідальність партнерів
Українці створили гейміфіковану платформу для збору донатів на потреби ЗСУ
У ній можна знищувати військові та інфраструктурні об’єкти на території рф у реальному часі
Україна з проєктом «Плетіння сіток» представить свій павільйон на Венеційській бієнале
Він про згуртованість і колективний опір перед обличчям війни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень