fbpx
Slow news

В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями

Для підлітків та їхніх батьків
Данилюк Даяна, 30.12.2021

Фундація Дарини Жолдак у співпраці з Видавництвом Старого Лева видала книжку “Талант: інструкція з використання”. Видання розповідає підліткам та їхнім батькам про креативні індустрії, а також про те, як знайти талант, реалізувати його й перетворити на професію.

Згідно з дослідженням Kantar Україна понад 80% підлітків не розуміють, як можна розвивати свої здібності, а 70% не впевнені, що можуть реалізувати свій творчий потенціал в Україні.

“Наше суспільство схильне недооцінювати силу таланту, через що молодь вимушена обирати «нормальну» професію і, як наслідок, зраджувати своєму хисту, — коментує Андрій Федорів, підприємець, експерт з маркетингу та інвестор. — Фундація Дарини Жолдак, яку я заснував у пам’ять про свою першу дружину, створила книжку «Талант: інструкція з використання», щоб кожен підліток дізнався, як реалізувати свій творчий потенціал. Дарина була надзвичайною, талановитою, світлою та принциповою людиною. Я щасливий, що на її честь відбувається стільки проєктів, які змінюють життя молодих творчих людей».

В основі видання — реальні історії успішних українців. Кожен розділ описує одну з креативних галузей, містить інтерв’ю з героєм та карту професій.

Героями книжки стали Слава Балбек (архітектура), Антон Большаков (відеоігри), Володимир Смирнов та Сергій Майдуков (дизайн), Ярослав Ажнюк (ІТ), Антоніо Лукіч (кіно), Дана Павличко (книговидання), Валерія Гузема (крафт), Ірма Вітовська (театр), Маша Рева та Ірина Данилевська (мода), Майкл Щур (медіа), Назар Білик (мистецтво), Ната Жижченко (музика) та Андрій Федорів (реклама й маркетинг).

Окрім історій професійного становлення героїв, видання містить практичні завдання. Наприклад, для відеоігор потрібно вигадати героя, яким би хотів стати сам читач, для кіно — завести блокнот спостережень, для маркетингу та реклами — вигадати 50 запитань про будь-який товар, для моди — уявити себе супергероєм та намалювати ескіз власного костюма, а для архітектури — намалювати предмет інтер’єру, який не повністю виконує свою функцію.

Опис кожної креативної галузі доповнюється переліком професій, які можна опанувати. У сфері ІТ — це не лише програміст, а й кіберполіцейський, тестувальник та навіть білий хакер; у кінематографі, окрім актора й сценариста, це звукорежисер, монтажер та освітлювач; у рекламі та маркетингу — стратег, PR-менеджер, креативний директор, а в музиці — діджей, музичний критик і гастрольний менеджер.

Читайте також у рубриці Slow news
“Сільпо” запустила проєкт про українських історичних постатей і випустила про них книжку
Благодійна ініціатива підтримає медицину на деокупованих територіях
Новий чат-бот видаляє повідомлення з посиланнями на фейкові сторінки енергетичних сервісів
Популярністю сторінок ДТЕК і Yasno користуються шахраї
“Газлайтинг” став словом року за версією американського словника
Інтерес до слова зріс на 1740%
Balenciaga подасть до суду на компанію, яка створила рекламу з ведмедиками в бандажах і дітьми
Зокрема, через реквізит у вигляді документів про дитячу порнографію
У Британії запустили кампанію про домашнє насилля протягом Чемпіонату світу з футболу
Адже в цей час кількість нападів зростає на 38%
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень