Slow news

В Україні вперше зареєстрували авторське право на твори із зображеннями від ШІ

Серед них — набір листівок, дитяча книжка та поетична збірка
Кірста Олена, 24.09.2024

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій видав перші свідоцтва про реєстрацію авторського права на твори, що містять зображення, створені за допомогою штучного інтелекту.

Державну реєстрацію авторського права та свідоцтво на складений твір отримала збірка зображень «Великодні листівки», упорядницею якої стала Маргарита Бойко. Також сертифікат отримали дитяча книжка з ілюстраціями Анни Хорольської «Зачарована пригода Руфуcа», зображення до якої згенерував ШІ, та збірка Андрія Сітнікова «Вірші незакінченої війни».

Представники ІР офісу наголошують, що ШІ може стати помічником під час створення ілюстрацій для різних творів. Однак авторське право може отримати лише та частина, яку створила людина.

Читайте також у рубриці Slow news
IKEA в Бельгії перерахувала ціни на меблі в емоціях, які вони дарують упродовж використання
Диван за €499 перетворився на €0,0000063 за один стрибок від радості, а лампа за €14,99 — на €0,000000018 за одну казку перед сном
Mission Possible переходить до нової моделі роботи зі стартапами та відкриває набір на Batch 5
Нова модель передбачає кілька хвиль відбору в межах акселераційного періоду, постійний прийом заявок і спільноту для фаундерів, випускників, менторів та партнерів
Grape перетворила пошук артдиректора на креативну кампанію
Тестове завдання для кандидатів розмістили на сітілайтах біля Рейтарської
У Львові провели музичний флешмоб із піснями «Скрябіна» до виходу фільму про Кузьму
Відео записали на площі Ринок за участю молодих українських артистів і хору «Радуниця»
Adidas перетворив стіну хмарочоса на Мангеттені на подіум для запуску нової колекції
Бренд представив лінію Originals Sport вертикальним перформансом за участю танцівниць
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень