fbpx
Slow news

В Україні створили застосунок, який замінить касове обладнання

Він дає змогу підключати нові торгові точки й приймати оплату офлайн та онлайн
Бондар Каріна, 09.08.2023

Платіжна платформа Fondy в співпраці з Visa запустили додаток Fondy Terminal для безготівкової оплати на базі технології Visa Tap to Phone.

Він замінює все касове обладнання і дозволяє приймати оплату офлайн та онлайн. А також дає змогу підключати нові торгові точки й касирів без зайвих документів та реєстрацій.

Fondy Terminal дає змогу підприємствам зі сфери послуг і мобільної торгівлі, а також фрилансерам, операторам служб доставки та інших сервісів зручно та безпечно приймати безконтактні платежі від клієнтів.

“З Fondy Terminal звичайний мобільний телефон на ОС Android стає повноцінним POS-терміналом для безконтактного прийому платежів. Це сучасна альтернатива обмеженому в функціоналі та дорогому в обслуговуванні касовому обладнанню. Наш інноваційний продукт, створений за підтримки Visa, – це майбутнє у вашому смартфоні”, – прокоментувала Валерія Вагоровська, засновниця та керуюча партнерка Fondy.

Щоб отримати оплату, підприємець вказує суму операції у застосунку, а покупець для оплати прикладає картку чи гаджет до девайса продавця. Чек можна надіслати на пошту або в месенджері.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень