fbpx
Slow news

В Україні створили застосунок для вивчення мапи, історії та культури регіонів

Також є можливість відстежувати свій прогрес тестуванням за категоріями
Бондар Каріна, 13.06.2023

Команда Luxoft за підтримки компанії внутрішніх ініціатив з розробки благодійних проєктів презентувала інтерактивний вебзастосунок з мапою для вивчення України.

Застосунок розроблений на основі даних із відкритих джерел як безплатний ресурс для учнів, студентів, дослідників та всіх охочих дізнатися більше про географічні особливості України.

Він дає змогу користувачам простежувати та вивчати різні регіони та місця країни, отримувати інформацію про її географію, історію та культуру, а також перевіряти свої знання через проходження різноманітних тестів. Крім того, є можливість відстежувати свій прогрес за допомогою тестування за категоріями.

“Під час війни багато українських родин були змушені покинути свої домівки й переїхати у різні куточки світу. Ми залишилися і відчули потребу робити корисні речі на місці, зокрема такі, що сприяли б обізнаності. І саме діти та їх спроби призвичаїтись до навчання в інших країнах підказали ідею, що для них і їхніх батьків було б добре мати інтерактивну мапу України з можливостями контурних карт, яку не треба возити із собою, оскільки вона завжди доступна онлайн. Саме тому ми вирішили створити інтерактивний вебзастосунок для вивчення мапи України. Трохи згодом зрозуміли, що він може бути цікавим і для іноземців. Є ще багато ідей для подальшого розвитку проєкту. До прикладу, мапа з регіональними стравами та їх рецептами. Сподіваємось, усі ідеї вдасться реалізувати, і вони будуть цікаві та корисні людям в Україні та поза нею”, — говорить Поліна Солодовнікова, проджект-менеджерка проєкту.

Застосунок доступний українською та англійською мовами, має простий та зрозумілий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко переміщуватися мапою та досліджувати нові місця. Головна ідея ініціативи — заохотити користувачів до подальшого дослідження культури, історії та традицій України.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
В Україні створили англомовний кемп для дорослих
Ukraїner створив ютуб-проєкт на військову тематику
У ньому розповідатимуть про українських ветеранів та їх адаптацію до цивільного життя
MEGOGO розпочинає прийом заявок на щорічну аудіопремію для подкастерів «Слушно»
Мета — зібрати найактуальніші подкасти й стимулювати їх розвиток від виробництва до дистрибуції
Проєкт Deocоupage в колаборацї з митцями випустив колекційне вино
Їхня мета — зібрати кошти для реабілітації українських військових
Проєкт «Викрадене мистецтво…» оживив ще одну картину, вкрадену росіянами з Херсонського музею
На полотні художника Миколи Писанка зображені кавуни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень