fbpx
Slow news

В Україні створили застосунок для родичів онкопацієнтів

Там можна знайти психологічний супровід, медичні поради та рекомендації
Бондар Каріна, 03.08.2023

Український стартап Scally разом з командою онкопсихологів створили сервіс емоційної підтримки для сімей онкопацієнтів. Він працює у форматі мобільного застосунку під назвою Scally Care.

Сервіс розробили з урахуванням широкого спектра проблем під час лікування раку та подальшої реабілітації: від психологічного супроводу до медичних порад та рекомендацій.

“Завдяки власному досвіду догляду за двома бабусями, які мали рак на пізніх стадіях, наразі я відчуваю сильне бажання допомагати іншим людям зберігати себе і власне життя, бо часто близькі пацієнта настільки вкладаються у підтримку, що забувають про себе. Тому емоційно вигоряють і вже не мають сил підтримувати когось іще. Оскільки рак – це і соціальне захворювання, яке впливає на всю родину. Наш застосунок є тим інструментом, який допомагає близьким пацієнта. Це те, чого бракувало особисто мені”, – розповідає засновник сервісу Георгій Акімов.

Однією з інноваційних розробок є персоналізовані вправи під потреби кожного користувача, аналогів яким немає в жодному застосунку, орієнтованому на допомогу психічному здоров’ю. Також унікальною особливістю є зв’язка “піклувальник-пацієнт”, за допомогою якої піклувальник може за потреби контролювати прийом ліків пацієнтом.

Трекер емоцій, щоденник вдячності, вправи на зниження тривожності допоможуть створити навколо пацієнта емоційно стабільне середовище.

“Scally Care допомагає мені щодня розмірковувати про свій стан. Ти завжди можеш бути за щось вдячним, навіть в найтемніші дні. А в чудові дні застосунок допомагає мені зафіксувати позитивні емоції, а отже –наче прожити їх знову”, – коментує Анастасія, піклувальниця та користувачка сервісу.

Додаток доступний на iOS та Android.

Читайте також у рубриці Slow news
В інстаграмі з’явились тимчасові коментарі
Їх можна залишати на дописах і рилзах
В Австралії McDonald’s створив чоботи у вигляді Чикен МакНагетс
Їх подарують найпалкішим шанувальникам цієї страви
У поїздах Укрзалізниці можна скуштувати «бойовий чай»
У такий спосіб збирають кошти на кейсеваки для українських військових
У Києві можна здати російські книжки на перероблення
Ініціативу започаткували книгарня «Сенс на Хрещатику» та ГО «Україна без сміття»
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень