fbpx
Slow news

В Україні створили застосунок для родичів онкопацієнтів

Там можна знайти психологічний супровід, медичні поради та рекомендації
Бондар Каріна, 03.08.2023

Український стартап Scally разом з командою онкопсихологів створили сервіс емоційної підтримки для сімей онкопацієнтів. Він працює у форматі мобільного застосунку під назвою Scally Care.

Сервіс розробили з урахуванням широкого спектра проблем під час лікування раку та подальшої реабілітації: від психологічного супроводу до медичних порад та рекомендацій.

“Завдяки власному досвіду догляду за двома бабусями, які мали рак на пізніх стадіях, наразі я відчуваю сильне бажання допомагати іншим людям зберігати себе і власне життя, бо часто близькі пацієнта настільки вкладаються у підтримку, що забувають про себе. Тому емоційно вигоряють і вже не мають сил підтримувати когось іще. Оскільки рак – це і соціальне захворювання, яке впливає на всю родину. Наш застосунок є тим інструментом, який допомагає близьким пацієнта. Це те, чого бракувало особисто мені”, – розповідає засновник сервісу Георгій Акімов.

Однією з інноваційних розробок є персоналізовані вправи під потреби кожного користувача, аналогів яким немає в жодному застосунку, орієнтованому на допомогу психічному здоров’ю. Також унікальною особливістю є зв’язка “піклувальник-пацієнт”, за допомогою якої піклувальник може за потреби контролювати прийом ліків пацієнтом.

Трекер емоцій, щоденник вдячності, вправи на зниження тривожності допоможуть створити навколо пацієнта емоційно стабільне середовище.

“Scally Care допомагає мені щодня розмірковувати про свій стан. Ти завжди можеш бути за щось вдячним, навіть в найтемніші дні. А в чудові дні застосунок допомагає мені зафіксувати позитивні емоції, а отже –наче прожити їх знову”, – коментує Анастасія, піклувальниця та користувачка сервісу.

Додаток доступний на iOS та Android.

Читайте також у рубриці Slow news
Онлайн-платформа «Локальна історія» започаткувала видавництво
Команда вже провела перемовини зі світовими видавництвами
З’явився мобільний застосунок для тренування навичок тактичної медицини
Його створили досвідчені інструктори та бойові медики
«ЕПІЗОДИ»: на екрани виходить новий документальний серіал
Перший епізод присвячено матчу між Україною та Швейцарією на Чемпіонаті світу 2006 року
У Києві відбудеться XVII щорічний Український маркетинг-форум
Говоритимуть про природу стійкості українського бізнесу
«100к лайків — і пускаємо у виробництво»: інтрига від monobank
Необанк повідомив про колаборацію з виробником напоїв «Живчик»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень