Slow news

В Україні створили сендвіч зі смаком креативу, щоб поіронізувати над рекламними штампами 

Ініціативу запустили креативники з київського Янков Клабу
Бондар Каріна, 13.10.2023

13 жовтня в кафе-барі Dracena Vibe (вул. Гоголівська, 49) відбудеться презентація сендвіча “зі смаком креативу”. Новинка називається “Янков Клаб Сендвіч”, його випустили креативники з київського Янков Клабу.

У такий спосіб ініціатори іронізують над рекламними штампами й ставлять риторичне питання, де закінчується хороша реклама й починається погана.

Сендвіч має смак креативу, бо кожен його компонент відображає клаберів — креативних учасників Янков Клабу. Це Дарина маринована капустина, Веганська ковбаса “Данило”, Денис сезонний томат, цибулька від Сави, Сергій Тайгер Булка, Сирний соус “Артем”, хрусткі солоні огірки Іллі та ще 13 інгредієнтів.

“На честь майбутнього запуску Янков Клабу ми вирішили зробити щось цікаве. Наш дизайнер Данило запропонував розробити Клаб Сендвіч. Я подумав, що це класна візитівка. Ще й смачна”, — каже про проєкт Ілля Янков, засновник Янков Клабу, золотий призер Young lions Competitions 2019.

Тематика івенту — рекламний кітч, тож презентацію відкриє лекція про шароварщину в маркетингу. Проведе лекцію Денис Чернявський — митець, креативний директор і бренд-стратег, автор альтернативного “попбренду” Полтави.

Після лекції буде діджей сет, на якому зіграють Ya Bekh, Aslvsta, Velychev.

На презентації буде представлений сам сендвіч і його доповнення — мінеральна вода “Джерело креативу”. Також у “Драцені” можна буде замовити класичні коктейлі: блакитна лагуна, піна колада, мохіто, секс на пляжі та інші.

Читайте також у рубриці Slow news
Crocs представила свого маскота 
Крокодил заввишки 1,83 метра вилупився з яйця в прямому ефірі після місяця тизерів
Jeep та «АНТОНОВ» створять колекційний автомобіль «AN-J001»
За основу взяли Jeep Wrangler Rubicon, який переосмислять із використанням елементів української авіаційної естетики
KFC видасть збірку маловідомих українських віршів «Віднайдені рядки»
До видання увійдуть рідкодруковані твори поетів і поеток XIX–XXІ століть
У Києві відкрилась інтерактивна виставка «Той день»
Відвідувачі зможуть побувати у віртуальному кабінеті президента, підняти прапор над Верховною Радою, політати над Канівським водосховищем і залишити мрію на майбутнє
Літературний фестиваль PORT оголосив програму
5–6 вересня в Одесі відбудуться презентації книжок, дискусії, перформанси, автограф-сесії, поетичні й музичні події
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень