fbpx
Slow news

В Україні створять університет кібербезпеки

Президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ
Альтман Дарина, 31.05.2021

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо створення президентського університету інформаційної та кібербезпеки. Про це він заявив під час свого виступу на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Освіта і наука” сьогодні, 31 травня.

“В Україні буде створено президентський університет – це заклад вищої освіти, який готуватиме людей майбутнього, збере найкращих викладачів і навчатиме фахівців, які зможуть розв’язувати важливі державні завдання для захисту нашої держави, для викликів майбутнього. Він готуватиме фахівців із кібербезпеки, фахівців штучного інтелекту, нанотехнологій, аерокосмічних, енергетичних і біотехнологій”.

Учні університету зможуть отримати наукові ступені бакалавра, магістра й доктора філософії. Повідомляється, що навчання в закладі буде безкоштовним, але випускники повинні будуть працювати на державу. Також планують запросити до програми навчання іноземних експертів.

Будівництво університету за планом мають закінчити до вересня 2023 року, а навчання має розпочатися з 1 жовтня 2023 року.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень