fbpx
Slow news

В Україні стартує освітній проєкт «В пошуках ідентичності»

Створять дискусійну платформу на основі спільного розуміння минулого, ідей та цінностей
Бондар Каріна, 21.02.2024

В Україні стартує освітній проєкт «В пошуках ідентичності». У його межах планують провести низку онлайн-подій та створити дискусійну платформу для об’єднання української нації на основі спільного розуміння минулого, ідей та цінностей. Перша лекція відбудеться 21 лютого.

Проєкт реалізує громадська організація «Культурний Проєкт» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).

Дискусійна платформа «В пошуках ідентичності» відповідає на запит українців, які хочуть зʼясувати для себе причини подій, які відбуваються сьогодні, перезавантажити свої знання з української історії та культури та знайти відповіді на питання про коріння власної ідентичності.

«Усвідомлення українцями власної ідентичності є важливим чинником у боротьбі за незалежність. Саме завдяки збереженню і розвитку своєї культури, розумінню відмінності від народу держави-агресора українці відбулися як нація і спромоглися двічі за останнє сторіччя оголосити про Незалежність і утворення держави, – коментує виконавча директорка ГО “Культурний Проєкт Тетяна Дубіч. – Ми прагнемо дати відповідь на величезний запит української аудиторії, який маємо наприкінці другого року повномасштабної війни, розібратися: ким є українці, що у нас спільного і що нас розділяє, куди ми рухаємося і яким має та може бути наше майбутнє».


Фокус проєкту спрямований переважно на регіони Півдня та Сходу України: Запорізьку, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Сумську, Донецьку та Луганську області.

У межах проєкту заплановано провести 12 онлайн-лекцій та 6 панельних дискусій, взяти участь у яких зможуть усі охочі. Перша лекція матиме назву «Чому важливо говорити про ідентичність в умовах війни? Культурна ідентичність».

Подія відбудеться 21 лютого о 19:00 на платформі Zoom. Долучитися можна за лінком.

23 лютого також відбудеться лекція Віталія Скальського «Як ми тут опинилися? Магістралі і манівці української історії ХХ сторіччя», а 27 лютого — онлайн-дискусія «За що ми воюємо? За ідентичність, за територію, за історію, за культурну спадщину?» за участю Наталії Кривди та Віталія Скальського.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Культурні та споживчі вподобання українців: дослідження
Три вікові категорії розповіли про ставлення до брендів, контенту і що впливає на їхню споживчу поведінку
Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале
По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Відсьогодні в МЗС України «працює» ШІ-співробітниця
Вона озвучуватиме офіційні заяви відомства
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень