fbpx
Slow news

В Україні шукають компанії, які поділяться досвідом створення pet-friendly офісів

Освітній проєкт від пса Гермеса та Work.ua
Данилюк Даяна, 15.06.2021

Проєкт “Практичні поради з людинознавства” від пса Гермеса разом із сайтом для пошуку роботи Work.ua запускають освітню кампанію “Все про Pet-friendly офіс”.

У межах проєкту шукають компанії, які готові поділитися досвідом створення робочого простору, дружнього до домашніх улюбленців, а саме:

  • компанії, які дозволяють своїм працівникам брати домашніх улюбленців на роботу (як вирішити перебування в одному просторі кішок та собак, які умови створили для перебування тварин тощо);
  • компанії, які завели спільних вихованців, узявши тварин із притулку (яка процедура адопції, які є труднощі з боку законодавства тощо);
  • компанії, які хочуть дозволити працівникам приводити домашніх тварин до робочого простору, або вирішили завести спільну тварину (як зрозуміли необхідність цього, як домовляються з усіма працівниками тощо).

“Важливо розповідати про компанії, які в Україні стали флагманами формування культури співіснування з тваринами. Проєкт «Все про Pet-friendly офіси» триватиме протягом найближчих трьох місяців. Створені матеріали будуть публікувати на сайті Work.ua. Герої будуть ділитися досвідом, розповідати про лайфхаки, обговорювати дискусійні питання, пов’язані з перебуванням домашніх тварин на роботі”, — говорить Карыне Макіян, PR-менеджерка Work.ua

До проєкту залучать зоопсихологів та фахівців із догляду за тваринами, щоб показати усі тонкощі організації pet-friendly робочих місць.

“Ми вже багато років приймаємо домашніх тварин у наших офісах. Це стало фундаментальною частиною нашої корпоративної культури, у межах якої бізнес піклується про кращі умови життя як для домашніх тварин, так і для їхніх власників. І це також корисно для бізнесу. Дослідження вчених доводять, що в компаніях, які дозволяють мати тварин на роботі, працівники краще справляються зі стресом. Також підтверджено, що присутність собаки в офісі створює більш комфортну та доброзичливу атмосферу в колективі, підвищує рівень довіри між колегами, нівелює конфліктні ситуації”, — розповідає Руслан Скиба, директор з корпоративних зв’язків компанії Mars Україна.

Щоб узяти участь у проєкті, потрібно надіслати листа організаторам проєкту до 21 червня.

Читайте також у рубриці Slow news
МОН розробило нову навчальну програму з предмета «Захист України» 
Старшокласників навчатимуть інформаційній безпеці, керуванням дронами та навігації
Cтартувала соціальна рекламна кампанія The Will to Win
Її присвятили участі України в літніх Олімпійських іграх у Парижі
Кияни просять встановити пам’ятник або пам’ятну дошку Ірині Фаріон
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради
Укрпошта випустила ексклюзивний благодійний поштовий набір
Частину виторгу передадуть на потреби ДСНС
На Венеційському кінофестивалі відбудеться прем’єра фільму Ольги Журби
Стрічку «Пісні землі, що повільно горить» знімали від початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень