fbpx
Slow news

В Україні шукають компанії, які поділяться досвідом створення pet-friendly офісів

Освітній проєкт від пса Гермеса та Work.ua
Данилюк Даяна, 15.06.2021

Проєкт “Практичні поради з людинознавства” від пса Гермеса разом із сайтом для пошуку роботи Work.ua запускають освітню кампанію “Все про Pet-friendly офіс”.

У межах проєкту шукають компанії, які готові поділитися досвідом створення робочого простору, дружнього до домашніх улюбленців, а саме:

  • компанії, які дозволяють своїм працівникам брати домашніх улюбленців на роботу (як вирішити перебування в одному просторі кішок та собак, які умови створили для перебування тварин тощо);
  • компанії, які завели спільних вихованців, узявши тварин із притулку (яка процедура адопції, які є труднощі з боку законодавства тощо);
  • компанії, які хочуть дозволити працівникам приводити домашніх тварин до робочого простору, або вирішили завести спільну тварину (як зрозуміли необхідність цього, як домовляються з усіма працівниками тощо).

“Важливо розповідати про компанії, які в Україні стали флагманами формування культури співіснування з тваринами. Проєкт «Все про Pet-friendly офіси» триватиме протягом найближчих трьох місяців. Створені матеріали будуть публікувати на сайті Work.ua. Герої будуть ділитися досвідом, розповідати про лайфхаки, обговорювати дискусійні питання, пов’язані з перебуванням домашніх тварин на роботі”, — говорить Карыне Макіян, PR-менеджерка Work.ua

До проєкту залучать зоопсихологів та фахівців із догляду за тваринами, щоб показати усі тонкощі організації pet-friendly робочих місць.

“Ми вже багато років приймаємо домашніх тварин у наших офісах. Це стало фундаментальною частиною нашої корпоративної культури, у межах якої бізнес піклується про кращі умови життя як для домашніх тварин, так і для їхніх власників. І це також корисно для бізнесу. Дослідження вчених доводять, що в компаніях, які дозволяють мати тварин на роботі, працівники краще справляються зі стресом. Також підтверджено, що присутність собаки в офісі створює більш комфортну та доброзичливу атмосферу в колективі, підвищує рівень довіри між колегами, нівелює конфліктні ситуації”, — розповідає Руслан Скиба, директор з корпоративних зв’язків компанії Mars Україна.

Щоб узяти участь у проєкті, потрібно надіслати листа організаторам проєкту до 21 червня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень