fbpx
Slow news

В Україні розпочався тиждень українських виробників

Його мета — підтримати малий бізнес
Альтман Дарина, 27.10.2020

З 27 жовтня по 1 листопада в Україні триватиме Тиждень малих українських виробників. Мета проєкту — підтримати представників малого бізнесу, стимулювати попит на товари українського виробництва та започаткувати щорічну традицію підтримки локальних виробників.

Ініціатором Тижня виступив онлайн-ритейлер ROZETKA. У межах кампанії на сайті ROZETKA з’являтимуться спецпропозиції з товарами малих українських виробників. Приєднатися до проєкту може будь-хто.

Локальні виробники можуть завантажити спеціальні наліпки Тижня для своїх магазинів, соцмереж або сайту, зробити спеціальні пропозиції чи знижки на свої товари, а також об’єднуватися з іншими брендами в колаборації.

Владислав Чечоткін,
співзасновник ROZETKA

«У США вже десять років існує Small Business Saturday — день, коли вся країна підтримує та популяризує локальних виробників, — коментує Владислав Чечоткін. — Ми вирішили започаткувати таку традицію в Україні, адже малий бізнес, який активно розвивався, зараз під загрозою. Ми віримо, що Тиждень малих українських виробників стане щорічною традицією і буде користуватися не меншим попитом, ніж Чорна п’ятниця».

ROZETKA закликає купувати товари малих українських виробників, розповідати про них у соціальних мережах із хештегом #купуюукраїнське, підтримати нову традицію: встановити тематичну рамку на аватар у Facebook та спробувати AR-маску проєкту в Instagram stories.

Окрім спецпропозицій, протягом тижня розповідатимуть про малих українських виробників на сайті компанії та в соціальних мережах. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень