fbpx
Slow news

В Україні розпочало роботу нове медіа Life in War

На сайті не буде новин, натомість — історії, репортажі та документальні фільми
Бондар Каріна, 22.02.2024

В Україні створили нове медіа Life in War. Редакція досліджуватиме, як війна змінює наше життя. На сайті не буде новин, лише історії, аналітика, великі репортажі та документальні фільми.

Life in War — проєкт Лабораторії журналістики суспільного інтересу, започаткований у березні 2022 року в партнерстві з ініціативою Documenting Ukraine віденського Інституту гуманітарних досліджень (IWM).

Досі проєкт публікував власні матеріали на сторінках українських видань, готував відеосюжети для австрійського суспільного мовника ORF, а також вів онлайн-літопис матеріалів, створених міжнародними, національними, регіональними редакціями та незалежними авторами за підтримки IWM.

Тепер Life in War розпочинає роботу на власній платформі. Головний редактор видання — Євгеній Сафонов, заступник головреда — Даніїл Леховіцер, відеоредакцію очолив Корній Грицюк.

Серед уже опублікованих матеріалів — стаття про дефіцит протезів, що чекає на найзамінованішу у світі країну; репортаж із київського “Кафе смерті”, відвідувачі якого допомагають одне одному позбутися страхів; дослідження ринку екстрасенсорних послуг, який у рази зріс під час війни; фоторепортаж із в’язниці, де перебувають підозрювані в колабораціонізмі.

На ютуб-каналі Life in War вже можна переглянути цикл розмов із військовими про їхні найстрашніші спогади з війни, відеоесе з київського вокзалу, документальний фільм про панк-коляду, якою іванофранківці вшановують пам’ять загиблого воїна.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Культурні та споживчі вподобання українців: дослідження
Три вікові категорії розповіли про ставлення до брендів, контенту і що впливає на їхню споживчу поведінку
Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале
По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Відсьогодні в МЗС України «працює» ШІ-співробітниця
Вона озвучуватиме офіційні заяви відомства
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень