fbpx
Slow news

В Україні розпочала роботу перша PR-лабораторія

У межах ініціативи студенти отримають практичний досвід роботи з реальними проєктами
Кірста Олена, 19.09.2024

Школа журналістики та комунікацій Українського католицького університету у співпраці з агенцією Perfect PR запустили нову освітню ініціативу — першу в Україні PR-лабораторію.

За словами ініціаторів проєкту, це новий формат навчання для студентів магістерської програми «Медіакомунікації». Унікальність PR-лабораторії полягає в тому, що студенти матимуть можливість працювати з реальними проєктами агенції Perfect PR і одразу здобувати практичний досвід у галузі зв’язків з громадськістю.

«Це новий досвід як для УКУ, так і для Perfect PR, завдання якого – стимулювати розвиток та інновації у сфері PR в Україні», — додає Наталія Улинець.

Читайте також у рубриці Slow news
Frontier і К-2 представили благодійну колекційну футболку
Обличчями кампанії стали військовослужбовці, а дизайн присвятили роботі операторів дронів
Стрес, вигоряння, кар’єра та довіра: Gradus Research оприлюднив результати HR-дослідження за 2026 рік
Дослідили зміни у ставленні українців до кар’єри, робочого навантаження, балансу між роботою та особистим життям
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Олена Зарецька проведе майстерку за мотивами мозаїки «Боривітер» на благодійному випускному в Києві
Зібрані кошти спрямують на розширення підземного освітнього простору для дітей на Харківщині
Guzema Foundation та Atlas Festival об’єдналися заради підтримки «Збору 150%»
Створили благодійну колекцію прикрас на основі айдентики фестивалю
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень