fbpx
Slow news

В Україні пройде діджитал-марш за ратифікацію Стамбульської конвенції

Це частина кампанії від рекламної агенції Windfor’s Kyiv та студії FFFACE.ME
Данилюк Даяна, 08.03.2021

Рекламна агенція Windfor’s Kyiv та студія зі створення Іnstagram-фільтрів FFFACE.ME розробили креативну кампанію для Маршу жінок, що має на меті нагадати про ратифікацію Стамбульської Конвенції.

За статистикою Мінсоцполітики, майже кожна п’ята жінка в Україні була жертвою насилля, а заяв та повідомлень про домашнє насильство у 2020 році надійшло на 47% більше ніж у 2019-му.

Діджитал-марш пройде паралельно з офлайн-маршем жінок, який відбудеться 8 березня о 13:00 на Михайлівській площі.

Щоб долучитися до діджитал-маршу потрібно зайти в Instagram, зняти сторіз із фільтром та позначити акаунт @marshzhinok. Сам Instagram-фільтр візуалізує законотворчий процес у Верховній Раді — законопроєкт про ратифікацію досі не прийнято. Проте, натиснувши на кнопку запису, можна побачити, як один голос змінює хід подій на користь прийняття Стамбульської конвенції.

Дмитро Корнілов, співзасновник та CEO діджитал-студії FFFACE.ME:

“Наразі є багато проблем, що просто зависли, бо не чути тих, хто про них говорить. Отже, коли ми хочемо сказати про щось важливе, наш голос часто не чути. Однак ситуація змінюється, коли ми починаємо говорити разом.

Instagram-фільтр чудово підходить в ролі масового “гучномовця”, що допомагає консолідувати наші голоси в мережі. І тому навіть ті, хто не зможе відвідати марш, матиме змогу висловити свою позицію цього дня”.

Частиною кампанії також стали плакати з написом: “Історія забуде тебе, якщо ти забудеш ратифікувати Стамбульську конвенцію”. Їх розвісили на вулиці Хрещатик, щоб нагадати посадовцям, що ратифікація Стамбульської конвенції — це їхній шанс увійти до історії України.

Стамбульська конвенція — один з найдієвіших міжнародних актів у сфері захисту прав жінок про запобігання насильству стосовно жінок, домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. 

Україна була однією з перших країн Європи, яка підписала Стамбульську конвенцію у 2011 році, але вже 10 років не може її ратифікувати та прийняти нормативи в чинне законодавство.

Читайте також у рубриці Slow news
У Львові створили інституцію для документування досвіду війни
Ініціатором став історик і професор Тімоті Снайдер
Для українських учнів видали підручник без зображення Кримського півострова на мапі
З’явилася реакція авторів, верстальників і соцмереж
LEGО та Фаррелл Вільямс випустили конструктор
Колекційний екземпляр містить нові комбінації кольорів та складається з 966 деталей
В Україні відбудеться безбар’єрний марафон
Долучитися зможуть люди з інвалідністю та представники маломобільних груп
Starbucks і Hello Kitty об’єдналися в колаборації
Створили ексклюзивну колекцію мерчу та напоїв
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень