fbpx
Slow news

В Україні презентували Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року

У межах ініціативи для жінок запустять дві інформаційні кампанії
Бондар Каріна, 12.05.2023

Оприлюднили Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року.

В Україні, зокрема, проведуть масштабну інформаційну кампанію “Звісно, зможеш” та просвітницьку кампанію щодо прав і можливостей — підвищення свого професійного рівня, здобуття в короткий термін нової, потрібнішої на ринку праці спеціальності.

Мета кампанії — переконати жінок, що вони здатні отримувати вищу винагороду за свою працю.

Окрім цього, пропонують запровадити гендерні аудити та обмін кращими практиками впровадження гендерної рівності на робочому місці.

“Ще у 2020 році Україна приєдналася до «Партнерства Біарріц». Воно передбачає багато різних викликів зі створення рівності в країні. І одне з них — це зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків. Уряд України взяв на себе це зобов’язання. На той момент розрив в оплаті праці між чоловіками і жінками був у середньому 20,4%. Упродовж наступного року його трохи, але вдалося скоротити — до 18,6%”, — розповіла Олена Зеленська на заході, що відбувся 11 травня.

Уряд також сприятиме створенню та роботі державних і приватних дитячих садків, підтримуватиме на державному рівні організації, які працюють з дітьми старшого віку.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень