fbpx
Slow news

В Україні презентували дослідження життєстійкості компаній під час війни

Воно показало, що кожна третя компанія переорієнтувала роботу за кордон
Бондар Каріна, 10.04.2023

Консалтингова група компаній One Philosophy презентувала дослідження життєстійкості організацій під час війни “Життєстійкі. Битва за майбутнє”.

Дослідження ґрунтується на 30 глибинних інтерв’ю керівників бізнесів та інституцій із 12 галузей, де розкриваються їхні стратегії та підходи, що дають змогу залишатися життєстійкими в умовах війни.

Серед учасників — представники компаній “Нібулон”, Vodafone, Rozetka.ua, McDonald’s, EVA, SkyUp!, “Добробут”, “Укрзалізниця”, Патрульна поліція України, Національний центр “Український Дім”, мережі “Рідні. Медтехніка”, Мистецький Арсенал, Суспільне мовлення та інші.

За результатами дослідження, 74% опитаних керівників зазначили, що їм вдалося утримати команду на рівні довоєнного часу. 10% істотно зменшили кількість працівників, а 16% розширили свої команди.

Кожна третя компанія переорієнтувала роботу за кордон. Деякі повністю спрямували свої зусилля на розбудову діяльності за межами України, інші — поєднують роботу в Україні та за кордоном.

55% керівників розповіли, що з початку війни їхня компанія зазнала економічних втрат, а 45% констатували часткове зростання прибутків. Сьогодні бізнес, так само, як і державний та громадський сектор, отримує підтримку від міжнародних організацій.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень