fbpx
Slow news

В Україні презентують STEM-екосистему

Вона забезпечить дівчатам доступ до безперервного навчання в галузях науки
Бондар Каріна, 15.03.2024

Український освітній проєкт STEM is FEM представляє STEM-екосистему, яка об’єднає організації, людей та ідеї, що популяризують освіту й кар’єру в галузях науки, технологій, інженерії та математики.

У межах екосистеми буде створено три спільноти:

  • ком’юніті STEM is FEM — для дівчат 14-22 років, які отримають ексклюзивну можливість для розвитку своїх hard та soft skills, менторську підтримку від кращих представників STEM-галузі, а також бізнесів та держави, консультації з працевлаштування та карʼєрні пропозиції;
  • клуб Alumni STEM is FEM — для дівчат старше 22 років, які раніше брали участь в активностях проєкту і хочуть розвивати свою експертизу, ставати менторками для молодших учасниць, будувати власний бренд;
  • платформа вчителів STEM is FEM — для вчителів, які викладають STEM-дисципліни і прагнуть підвищувати свою кваліфікацію, поглиблювати знання з диджиталізації та soft skills, отримувати менторську підтримку та можливість спілкуватись напряму з представниками держави та бізнесів.

Проєкт запрошуватиме українських та іноземних експертів і менторів, готових ділитися знаннями та досвідом з учасниками всіх трьох ком’юніті. STEM is FEM також співпрацюватиме з освітніми закладами, бізнесом та державою.

У межах запуску ком’юніті STEM is FEM проведt три відкриті вебінари для всіх охочих. Під час заходів учасниці зможуть дізнатися про активності, які будуть проводити в межах закритої спільноти. 

Спікерка заходу — Марія Тінтул, керівниця відділу розвитку бізнесу у Startup Wise Guys, що вже десять років інвестує в стартапи.

Реєстрація на захід обов’язкова і доступна за посиланням.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Дональд Трамп випустив кросівки із зображенням моменту замаху на нього
Лімітоване взуття коштує 299 доларів
Lobby X надає можливості для ветеранів
Ветеранські бізнеси можуть безоплатно розміщувати на платформі свої вакансії
UA Comix випустило мальопис «Символи незламності»
У ньому зобразили символи українсько-російської війни
Реакція бренду Nike на вагомі події у світі
Компанія оголосила про колаборацію із Центром Помпіду та перетворила футбольний ситуатив на рекламу
Run Ukraine разом із партнерами започаткували «Бігозбір»
Його мета – конвертувати тренування в донати
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень