fbpx
Slow news

В Україні працюють над розробкою стартапу «єБабуся»

Експериментальний проєкт пропонуватиме спілкування чи допомогу старших людей у побуті
Кірста Олена, 26.10.2024

Маркетологиня Ксенія Ларіна оголосила про створення стартапу-маркетплейсу «єБабуся» для залучення старших людей у суспільне життя.

За словами ініціаторки, цей проєкт не лише надасть молоді можливість спілкуватися зі старшими людьми та отримувати від них допомогу, а й забезпечить старшим додатковий дохід і відчуття потрібності. За словами Ксенії, ідея виникла як жарт, але отримала велику підтримку в мережі LinkedIn і швидко переросла в реальний стартап.

Ідея, що підкорила мережу

Першим кроком Ларіної було перевірити реакцію аудиторії. Вона опублікувала допис у LinkedIn із жартівливим логотипом проєкту, натякаючи на AirB’n’B, і пообіцяла запустити мінімальну версію продукту, якщо пост збере 1000 лайків. Усього за добу публікація перевищила цей показник, а в коментарях з’явилися охочі допомогти з реалізацією ідеї та привести бабусь і мам на платформу як користувачів.

Перетворення на освітній стартап

Проєкт «єБабуся» вийшов за межі маркетплейсу. Після опитування серед своїх підписників, Ксенія вирішила додати освітній компонент, щоб залучити охочих навчитися розробляти проєкти на практиці. Вона перетворила створення платформи на своєрідне реаліті-шоу, в якому учасники навчатимуться в процесі роботи.

Протягом декількох днів було подано понад 110 заявок на участь у проєкті. Основна увага приділяється практичним питанням: як обирати користувачів, верифікувати їх та гарантувати безпеку. Це стане ключовим викликом для команд, що працюватимуть над проєктом.

Команда та структура проєкту

Стартап базується на коротких спринтах із воркшопами від досвідчених менторів. Учасники працюватимуть над різними завданнями: від досліджень і розробки дизайн-прототипів до маркетингової стратегії та випуску продукту на ринок. Цей підхід повторює реальні процеси створення стартапів, дозволяючи учасникам набувати навичок і застосовувати їх на практиці.

«Плануємо за кілька тижнів пройти шлях від гіпотези до реальних користувачів та першого доходу», — розповіла Ларіна dev.ua.

Найактивніші учасники матимуть можливість посісти керівні посади у стартапі та отримати частку в бізнесі.

Запрошення до участі

Проєкт залишається відкритим для всіх охочих. Люди можуть вибрати роль відповідно до своїх інтересів і навичок: від менеджерів та дизайнерів до маркетологів і розробників. Щоб долучитися до команди створення маркетплейсу, необхідно заповнити заявку.

Плани та презентація платформи

За словами Ксенії Ларіної, проєкт планують презентувати до кінця листопада 2024 року. Згодом увесь процес створення платформи також буде задокументований і представлений як медіапроєкт для ширшої аудиторії.

Читайте також у рубриці Slow news
/ Skintet презентував відеоманіфест про свідомий догляд за шкірою
Відео говорить про важливість розуміння власних потреб замість орієнтації на тренди
Kyiv Capitals уперше провели світову хокейну традицію Paint the Ice
Серед написів — «Слава Україні!», Free Azov, «Дякую ЗСУ»
У Claude з’явилася функція створення та поширення ШІ-застосунків
Інструмент працює в бета-версії і вже доступний для всіх користувачів
У Києві відбудуться Всеукраїнські змагання з волейболу сидячи для ветеранів та військових
Дводенні змагання від «Повернись живим» та Мінветеранів доповнять лекції, розваги та інтерактив
Триває конкурс на ескіз «Марки незламності»
Марку присвятять внутрішньо переміщеним особам, біженцям і тим, хто втратив дім
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень