fbpx
Slow news

В Україні показали фільм про роботу українських архітекторів під час війни

Британський режисер презентував історії 5 українських архітекторів, які працюють над відбудовою України
Кірста Олена, 21.10.2024

У Києві відбулася прем’єра документального фільму про роботу українських архітекторів в умовах війни «Architects of Hope: The First Steps in Rebuilding Ukraine» британського режисера Пола Томаса.

Стрічка розповідає про роботу п’яти українських архітекторів, які попри війну вже зараз займаються проєктами з відбудови міст.

Героями фільму стали:

  • Олег Дроздов – засновник «Дроздов та партнери» та співзасновник Харківської школи архітектури;
  • Катерина Ярова – засновниця архітектурного бюро IK-architects;
  • Максим Головко – співзасновник «Агентів змін» та ГО «Урбанина»;
  • Дмитро Аранчій – засновник «Dmytro Aranchii Architects»;
  • Антон Олійник – співзасновник бюро «BURØ».

У фільмі автори діляться своїм досвідом і розповідають, як війна вплинула на їхню роботу. Всі герої поєднані спільною метою – відродити міста через інноваційні архітектурні рішення, орієнтовані на соціальну цінність і трансформацію суспільства.

Пол Томас, який раніше працював на BBC та отримав низку нагород за свої роботи, представив цей фільм у Києві особисто. За словами режисера, головна мета проєкту – показати міжнародній аудиторії роль архітекторів у відновленні України та познайомити світ із їхніми досягненнями.

Світова прем’єра «Architects of Hope» відбулася 24 лютого 2024 року в Софії на фестивалі Master of Art. Фільм уже був показаний на багатьох міжнародних кінофестивалях у Європі та Америці.

Ініціаторкою показу в Україні стала Катерина Ярова, одна з героїнь фільму та засновниця IK-architects.

Читайте також у рубриці Slow news
«Залізна Крамниця» випустила натхнений пасажирами Укрзалізниці мерч
Колекція включає футболки, шопери, брелоки та інші предмети з 8-бітними персонажами
Шведська парфумерна компанія обмінює парфуми на час
Щоб отримати флакон, відвідувач має провести на лісовій галявині 599 секунд без телефона
ДСНС і творці S.T.A.L.K.E.R. 2 створили проєкт із мінної безпеки для підлітків
Кампанія пояснює правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів
В Україні проведуть події до 25-х роковин загибелі Георгія Ґонґадзе
Програма включає акцію пам’яті, вуличні експозиції, публічні лекції та створення онлайн-музею журналіста
Вийшов другий сезон подкасту «Свій простір»
Він фокусується на ветеранських бізнесах, ініціативах та особистих історіях захисників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень