fbpx
Slow news

В Україні може з’явитися новий мобільний оператор

Французький мільярдер планує об’єднати «Датагруп-Volia» з Lifecell
Кірста Олена, 08.04.2024

Французький мільярдер Ксав’є Ніель збирається об’єднати дві телекомунікаційні компанії — «Датагруп-Volia» і Lifecell — під керівництвом нинішнього гендиректора «Датагруп-Volia» Михайла Шелемби.

У березні 2024 року власник телекомунікаційної імперії, французький мільярдер Ксав’є Ніель, отримав дозвіл на купівлю компанії «Датагруп-Volia», а раніше структури бізнесмена придбали Lifecell. Тепер він планує об’єднати ці українські активи, а керівництво доручить нинішньому гендиректору «Датагруп» Михайлу Шелембі.

Про це стало відомо зі спільного релізу компанії NJJ Holding, що належить французу, та власника «Датагруп-Volia» Horizon Capital. Злиття відбудеться після отримання регуляторного схвалення, після чого 100% зареєстрованих в Україні активів належатимуть NJJ Holding.

У пресрелізі повідомляють, що об’єднана компанія надаватиме послуги мобільного зв’язку понад 10 мільйонам українців, а її фіксована мережа охоплюватиме понад 4 мільйони домогосподарств по всій країні. Злиття «Датагруп-Volia» та Lifecell також дасть змогу пропонувати споживачам потрійний пакет послуг, що включатиме мобільний, фіксований зв’язок та платне телебачення.

Об’єднану платформу «Датагруп-Volia-Lifecell» очолить нинішній генеральний директор «Датагруп» Михайло Шелемба. Голова наглядової ради «Датагруп-Volia» П’єр Данон продовжить роботу на аналогічній посаді об’єднаної структури.

Ця угода стала першою значною інвестицією нового учасника ринку з початку вторгнення росії в Україну, а також значною інвестицією у внутрішню інфраструктуру України.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень