fbpx
Slow news

В Україні є понад 250 безплатних курсів з вивчення української мови

Доступні як онлайн, так і офлайн-проєкти
Мачулка Ангеліна, 28.07.2022

В Україні зараз доступно понад 250 безплатних курсів для вивчення української мови.

До переліку входять онлайн-ресурси, курси та розмовні клуби. Здебільшого локації їх проведення розміщені в закладах вищої та середньої освіти, у бібліотеках і центрах підвищення кваліфікації.

На сайті Уповноваженого із захисту державної мови можна знайти перелік 12 безплатних онлайн-ресурсів, доступних для всіх українців, а також інформацію про 238 локацій безплатних офлайн-курсів і розмовних клубів у всіх областях України, крім Луганської та Херсонської. Цю інформацію оновлюють щотижня.

“Повномасштабна війна росії проти України спричинила стрімке зростання попиту на вивчення української мови. Утверджуючи мову, ми посилюємо наш мовний фронт, захищаємо нашу незалежність! Найбільше потребують допомоги ті, хто був вимушений залишити свій дім на Сході чи Півдні України через війну. Тому важливо, щоб додаткові можливості з вивчення мови з’являлися на всій території України. Розширення мережі безплатних курсів та розмовних клубів — це насамперед завдання для місцевої влади”, — розповідає мовний омбудсмен Тарас Кремінь.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень