fbpx
Slow news

В Ізраїлі випустили соціальну рекламу веганства

У ролику зобразили маленьке ягня
Альтман Дарина, 19.09.2020

Ізраїльська благодійна організація Vegan Friendly випустила соціальний ролик про веганство. Рекламу транслювали під час фіналу популярного реаліті-шоу Survivor.

У відео зобразили пару, що блукає супермаркетом, купуючи продукти. У м’ясному відділі їм пропонують свіжої баранини, після чого робітник виносить до пари живе ягня. М’ясник запитує в здивованої пари: “Ви бажаєте порізану чи загорнуту?”

“Насправді, ви зовсім не здивовані. Більше мільйона ізраїльтян вже перестали споживати тваринні продукти.” — коментує голос за кадром.

В кінці ролика глядачам пропонують загуглити кампанію “make the connection”, щоб знайти більше інформації про перехід на рослинне харчування.

“Ізраїльська аудиторія побачила цю рекламу в прайм-тайм, у кульмінаційний момент реаліті-шоу, — час, коли люди найбільше потребують їжі, — коментує Омрі Паз, засновник та CEO Vegan Friendly. — Мета цієї комерції донести ідеї веганства до ширшої аудиторії та вплинути на щоденні вибори людей у супермаркеті.”

За словами Паза, майже 35% населення побачили ролик. Реклама Vegan Friendly є першою веганською соціальною рекламою, яку транслювали в Ізраїлі по ТБ.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень