fbpx
Slow news

В Іспанії запустили перше українське радіо Ucrania FM

Метою створення є інформаційна підтримка українськомовної спільноти
Бондар Каріна, 27.03.2023

У провінції Аліканте запрацювало перше в Іспанії українськомовне радіо Ucrania FM. В ефірі — музика, культурні, соціальні та розважальні програми.

Ucrania FM виходитиме в ефір цілодобово на частоті 88.0 FM в місті Аліканте та передмісті (охоплює населення близько 220 тис. людей), а також на частоті 100.7 FМ в зоні Сан-Хуан-Аліканте, Ель Кампейо, Хіхона, Моралет, Сан-Вісент (охоплює населення близько 170 тис. людей). Також радіо можна послухати онлайн.

“Ваша радіостанція є важливим консолідаційним чинником для всіх українців, які проживають у місті, а також важливим елементом у протидії російській пропаганді. Можливо, цей перший крок, зроблений в Аліканте, буде прикладом для інших, і українська пісня залунає з радіоприймачів усіх куточків Іспанії. Дякую всім за вашу щоденну роботу”, — зазначив перший секретар Посольства Сергій Соловей.

Метою створення радіостанції є інформаційна підтримка українськомовної спільноти, сприяння розвитку співпраці між Україною та Іспанією у культурно-гуманітарній сфері.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень