fbpx
Slow news

В Іспанії створили кімнату для плачу

Щоб зруйнувати табу на обговорення проблем ментального здоров’я
Ольга Сакали, 18.10.2021

Команда застосунку для пошуку психолога Therapy chat створила проєкт La Lloreria, або “Кімната плачу”. У ній люди можуть проявити свої емоції — кімната дозволяє кожному зайти поплакати й зателефонувати фахівцям. Вона розташована в центрі Мадрида та має на меті боротьбу зі стигматизацією сліз і проблем психічного здоров’я.

На вході до кімнати розміщені надписи — Enter and cry (“Увійдіть та плачте”) і I too have anxiety (“У мене також є тривожність”). У кутку — імена та контакти психолога й інших людей, яким відвідувачі можуть зателефонувати, якщо почуваються пригнічено.

Про створення проєкту директорка з маркетингу Мартина Длузневська розповідає: “Ідея кімнати виникла з іспанського вислову “Іди та плач у кімнаті плачу. Залиш свої почуття у своєму кутку й не говори про них”. Так кажуть, коли люди не хочуть замислюватися про проблеми інших”.

Раніше прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес представив програму з психіатричної допомоги — однією з її послуг буде цілодобова телефонна лінія для допомоги людям, які замислюються про самогубство.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень