fbpx
Slow news

В Ісландії продають вулкан, що прокинувся

Його можна купити весь або частинами
Альтман Дарина, 17.05.2021

В Ісландії власники ферми Храун виставили свої ділянки на продаж. На цій території нещодавно прокинувся вулкан Фаградальсфьядль.

Землею володіє 19 осіб, усі вони є спадкоємцями однієї сім’ї. Купити Храун пропонують весь або частинами. Власники землі уже отримали кілька заявок і розглядають їх. Запропоновану ціну власники не назвали.

Прем’єр-міністр Катрін Якобсдоттір заявила, що новим власникам заборонять обмежувати доступ до Фаградальсфьядлю. Асоціація землевласників очікує, що на місці ферми Храун з’явиться сервісний центр, парковка й вертолітні майданчики.

“Мабуть, зараз це найгарячіша пропозиція з продажу землі в країні”, – жартує голова асоціації землевласників ферми Сигурдур Гуджон Гісласон.

Геологи вважають, що виверження вулкана Фаградальсфьядль триватиме довго, можливо, роками. Уряд Ісландії очікує, що вулкан може стати популярним туристичним напрямом і навіть виділив більше 70 мільйонів крон (560 тисяч доларів США) на створення туристичної інфраструктури та оглядових майданчиків поряд з вулканом.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень