fbpx
Slow news

В інстаграмі з’являться нові алгоритми для просування «оригінального» контенту

Це дасть змогу користувачам з невеликою аудиторією отримати більше охоплення
Кірста Олена, 01.05.2024

Платформа Instagram підтримає користувачів, які мають невелику кількість фоловерів. Оновлення дасть змогу таким профілям просувати свій контент на ширшу аудиторію. Про це повідомило видання Teach Crunch.

Згідно з новими алгоритмами оригінальний контент від користувачів з малою кількістю підписників спершу показуватимуть невеликій аудиторії, якій, імовірно, він може сподобатися. У разі якщо показники взаємодії користувачів із цим контентом будуть високими, такі публікації рекомендуватимуть до перегляду ширшому колу аудиторії. За словами представників команди соцмережі, ці зміни дадуть можливість усім авторам оригінального контенту отримати свою аудиторію та збільшити кількість підписників. У компанії вважають, що такі нововведення дадуть змогу всім авторам отримати однакові можливості для розширення аудиторії.

Також повідомляють, що коли на платформі з’являтиметься декілька ідентичних дописів, інстаграм рекомендуватиме лише оригінальну публікацію. Відтепер платформа також автоматично маркуватиме репости нікнеймом автора оригінальної публікації. Так його бачитимуть усі, хто поділиться цим контентом. Наразі оригінальні автори чи акаунти, які репостять контент, можуть видалити мітку, однак надалі соцмережа планує заборонити цю опцію.

У компанії повідомляють про ще одне нововведення – незабаром алгоритми не показуватимуть у рекомендаціях профілі користувачів, які часто публікують чужий контент. Однак ця зміна не впливатиме на покази публікацій з акаунтів агрегаторів, що є у підписках користувача.

Зміни обіцяють впровадити протягом найближчих місяців.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень