fbpx
Slow news

В Instagram з’являться нотатки та групові акаунти

Нові функції введуть для кращого спілкування користувачів із друзями
Мачулка Ангеліна, 14.12.2022

Instagram оголосив про запуск низки нових функцій.

У соцмережі розповіли, що, перш за все, їхні користувачі прагнуть спілкуватися з іншими людьми на платформі. Саме цю можливість і мають розвинути нові опції.

 Нотатки

Нотатки — це короткі дописи обсягом до 60 символів, які містять лише текст і емодзі. Щоб залишити нотатку, треба перейти до верхньої частини папки “Вхідні”, вибрати підписників, на яких ви підписані у відповідь, або людей у ​​вашому списку близьких друзів. Після цього нотатка з’явиться у верхній частині їхньої папки “Вхідні” протягом 24 годин. Відповіді на нотатки надходитимуть у папку “Вхідні” як приватні повідомлення.

Під час тестування цієї функції виявилося, що людям подобається легкий і простий спосіб поділитися думками та розпочати розмову. Нотатки дають змогу робити це невимушено та спонтанно.

 Розширення можливостей сторіс

  • Функція “Додай своє” для друзів. Опцію запустили у 2021 році, і вона почала надихати людей ділитися своїми фото й відео. Зараз тестують оновлення, де можна запросити друзів у челенджі, торкнувшись кнопки “Передати”.
  • “Відверті сторіс”. Ця функція схожа на принцип роботи BeReal: користувачу приходить нагадування, і він може зробити чесне й відверте фото себе в моменті. Це фото чи відео у сторіс побачать лише ті, хто теж робить їх.

 Групові акаунти

Щоразу, коли користувач ділитиметься контентом у груповому профілі, цей вміст буде видно лише членам групи, а не читачам. Він буде опублікований у профілі групи, а не у персональному. Щоб створити новий профіль групи, торкніться + і виберіть “Профілі груп”.

Також тестують функцію “Спільні колекції” — туди можуть додавати вибрані дописи кілька людей.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень