fbpx
Slow news

В Instagram та Facebook запровадять додаткові обмеження на контент для неповнолітніх 

Розповідаємо про оновлення
Бондар Каріна, 11.01.2024

Компанія Meta впровадить додаткові налаштування для захисту неповнолітніх користувачів від шкідливого та “чутливого” контенту в Instagram та Facebook.

Для всіх підлітків встановлять суворіші налаштування контролю контенту, щоб ускладнити можливість натрапити на дописи про самогубство, самоушкодження, розлади харчової поведінки тощо.

“До прикладу, хтось опублікував повідомлення про свою постійну боротьбу з думками про самоушкодження. Це важлива історія, яка може допомогти дестигматизувати такі проблеми, але це складна тема, і вона необов’язково підходить для всіх молодих людей. Тепер ми почнемо видаляти такий тип вмісту для підлітків в Instagram та Facebook, а також інші види невідповідного вмісту. Ми не рекомендуємо такий тип вмісту підліткам у Reels і Explore. А завдяки цим змінам ми більше не показуватимемо його підліткам у стрічці й історіях, навіть якщо ними поділиться хтось, на кого вони підписалися”, — зазначено в повідомленні.

Також коли неповнолітній користувач намагатиметься знайти такий контент у пошуку, він натраплятиме на обмеження. Замість пошукового результату соцмережі показуватимуть контакти експертних організацій.

Окрім цього, для неповнолітніх користувачів зʼявиться повідомлення, що пропонуватиме можливість “Увімкнути рекомендовані налаштування” одним натисканням.

Після того як власники облікових записів увімкнуть рекомендовані налаштування, це обмежить тих, хто може репостити їхні публікації, позначати їх або згадувати в публікаціях, а також включати їхній контент у Reels Remixes. З такими налаштуваннями тільки підписники підлітків зможуть відправляти їм повідомлення, а образливі коментарі приховуватимуться.

Читайте також у рубриці Slow news
Мемуари британського військового про війну в Україні екранізують
В автобіографічній книжці «Живи. Борися. Виживи» він розповів про участь в боях за Маріуполь і російський полон
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень