fbpx
Slow news

В Австралії подкаст допоміг розкрити злочин 40-річної давності

Випуск завантажили понад 60 млн разів
Мачулка Ангеліна, 30.08.2022

Завдяки кримінальному подкасту в Австралії визнали винним чоловіка, який убив свою дружину 40 років тому.

У 2018 році журналіст Гедлі Томас у своєму кримінальному подкасті The Teacher’s Pet розповів про справу 1984 року — зникнення Лінетт Доусон — і спробував її розслідувати. Шоу отримало найвищу нагороду австралійської журналістики. Його завантажили понад 60 мільйонів разів, внаслідок чого шоу очолило чарти подкастів по всьому світу.

Завдяки світовому розголосу через подкаст справу відкрили знову. Виявилося, що Лінетт убив її власний чоловік Кріс Доусон. Причиною стало бажання Кріса позбавитися дружини та почати життя з коханкою-підлітком.

Сам Кріс стверджував, що Лінетт втекла із сім’ї, аби приєднатися до релігійної секти. Оскільки прямих доказів проти нього не було, а Лінетт зникла безслідно, раніше справу закрили. Тепер Крісу оголосять вирок.

Під час суду визнавали, що подкаст значно вплинув на розгляд справи. Суддя Гаррісон критикував його “не дуже збалансований погляд” на справу та постановив, що він уплинув на свідчення деяких свідків. Крім того, розгляд справи спочатку відклали через розголос, який створив подкаст.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень