fbpx
Slow news

В Австралії платитимуть тим, хто розриває токсичні стосунки

Тому що пандемія загострила проблему домашнього насилля
Мачулка Ангеліна, 20.10.2021

Уряд Австралії пропонує одноразові виплати людям, щоб допомогти їм розірвати насильницькі стосунки.

Щоб отримати грошову допомогу в розмірі 5 тисяч австралійських доларів ($3700), чоловіку чи жінці потрібно заповнити анкету. Гроші виплачуватимуть готівкою та переказами на витрати, наприклад, на шкільний збір.

Хоча така пропозиція доступна для обох статей, більшу частину звернень очікують саме від жінок. За статистикою, саме жінки найчастіше втрачали роботу на тлі пандемії та були змушені проводити більше часу зі своїми партнерами. До того ж, за статистикою, в Австалії кожні дев’ять днів одна жінка гине від руки свого партнера.

Хоча адвокати схвально оцінили ідею виплат постраждалим, деякі кажуть, що це не стосується основних причин сімейного насильства.

Мері Крукс, виконавчий директор Вікторіанського жіночого фонду, каже, що в країні необхідно провести ширшу розмову про те, чому чоловіків частіше роблять головою сім’ї, уряду чи держави. На думку Крукс, також потрібно порушити питання про те, чому саме жінок змушують залишити сімейний дім.

“Тут є велика морально-етична та політична проблема. Чому їй доводиться далі проходити через цю надзвичайну травму та дислокацію у своєму житті, коли насправді вона не заподіяла шкоди? — говорить Крукс. — Чому вона повинна швидко забрати дітей і домашніх тварин і, можливо, не зможе отримати місце у притулку?”

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень