fbpx
Slow news

В англійському Шеффілді запустять Airbnb на кладовищі

Гості житимуть у колишніх помешканнях копачів могил і каменярів
Мачулка Ангеліна, 11.10.2021

У Шеффілді, що у Великобританії, на Головному кладовищі відкриють нове Airbnb у будівлі Вікторіанської епохи.

На такі кроки пішли через те, що Шеффілдський цвинтар, який заснували в 1836 році, місцева громада хоче повністю відреставрувати. Мета реставрації — вивітрити вікторіанський дух і популяризувати кладовище як парк, заповідник та історичну пам’ятку. Для цього потрібні 3,7 млн ​​фунтів стерлінгів.

Секстон Лодж — це будівля на цвинтарі, де понад 150 років тому жили дві сім’ї (всього 11 людей) копачів могил і каменярів. Помешкання містило одну спальню та вітальню, тому умови там називають “жахливими”. Проте зараз, після ремонту за 10 000 фунтів стерлінгів, Секстон Лодж повернувся до вікторіанського стилю з оригінальними творами мистецтва й антикваріатом, без телебачення, але з Wi -Fi.

Двозіркове Airbnb на кладовищі має являти собою “ріку Стікс”, яка розділяє світ мертвих та живих, оскільки Секстон Лодж розташований у воротах цвинтаря. При цьому місцева влада сподівається, що нове помешкання стане популярним у молодят, які одружуватимуться у каплиці Семюела Ворта на цій же території.

Коштуватиме одна ніч у Секстон Лодж 100 фунтів стерлінгів.

Читайте також у рубриці Slow news
VOICE WANTED: поліція Південної Кореї оголосила розшук голосів телефонних шахраїв
У межах кампанії збирають записи скам-дзвінків для розслідувань та ідентифікації злочинців
Новий бренд аксесуарів Sac Décoratif дебютував із колекцією, натхненою 1920-ми роками
Вона відсилає до культури в стилі Гетсбі та містить шість моделей сумок і три моделі рукавичок
«Ліга Сильних» і COMFY презентували соціальний ролик про «Години тиші»
Мета — показати, як звичне середовище в магазинах сприймають люди з РАС, ПТСР та іншими формами сенсорної чутливості
Українська короткометражка перемогла на фестивалі ШІ-кіно в Голлівуді
Анімаційний фільм «Нічна зміна» зображує внутрішній діалог людини, яка працює в постійному контакті із чужим болем
У Лук’янівському історико-меморіальному заповіднику створили інтерактивний проєкт «Невидима галерея»
Він розповідає про Олександра Богомазова, Федора Кричевського, Миколу Пимоненка та інших художників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень