fbpx
Slow news

Уряд США рекламуватиме вакцинацію разом із дейтинговими додатками

Серед них – Tinder, Badoo i OkCupid
Альтман Дарина, 24.05.2021

Уряд США розпочне кампанії, що закликатимуть до вакцинації, у співпраці з додатками для знайомств. Через уповільнення темпів вакцинації адміністрація Джо Байдена оголосила про ініціативу за участю дейтингових додатків Tinder, Bumble, Hinge, Match, OkCupid, BLK, Chispa, Plenty of Fish і Badoo.

У такий спосіб уряд сподівається охопити близько 50 мільйонів людей.

Так, у Tinder користувачі, які додали в профіль свій статус вакцинації в період з 2 червня по 4 липня 2021 року, безкоштовно отримають функцію “супер-лайк”.

“Ніщо так не символізує новий старт для тих, хто хоче познайомитися з людьми цього літа”, – зазначив генеральний директор Tinder Джим Ланзоне.

За даними OkCupid, користувачі, які вказали свій статус вакцинації, на 14% частіше отримують “метч”. Тим, хто зробив щеплення, OkCupid подарує підняття рейтингу профілю, після чого їхню сторінку побачать більше користувачів. Інші додатки також дарують вакцинованим людям доступ до своїх преміальних функцій.

Також дейтингові застосунки додадуть інформацію з офіційного сайту Vaccine.gov, де користувачі можуть знайти найближчий центр вакцинації. Уряд планує вакцинувати 70% дорослого населення до 4 липня, Дня незалежності США.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень