fbpx
Slow news

Урбаністи з Big City Lab запропонували проєкт для житла та бізнесу

Там можуть оселитися переселенці
Бондар Каріна, 08.06.2023

Урбаністи Big City Lab разом з литовськими партнерами PUPA запустили проєкт перетворення старої закинутої поліклініки на бізнес-резиденцію, де можуть жити переселенці.

“Кожне місто України має закинуті будівлі, які можна було б перетворити на бізнес-резиденції та житло для вимушених переселенців, щоб не створювати окремі ізольовані модульні містечка на околицях, які лише розділяють мешканців, а не об’єднують. І всі ми знаємо, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове”, — заявляє Вікторія Тітова, керівниця Big City Lab.

Проєкт Poliklinika охоплює мікс комерційних, соціальних та житлових просторів в одному місці.

“Після деокупації Київської та Чернігівської областей Славутич став одним із тих міст, що надає прихисток переселенцям. У місті є будівля поліклініки, яка не використовується за призначенням і пустує вже 9 років. Її загальна площа — 10 000 кв. м”, — пояснює Юрій Фомічев, міський голова.

Там планують додати життя на даху: публічний простір, а також приватні будинки. Проведуть модернізацію та утеплення будівлі, встановлять сонячні панелі для енергетичної сталості, а фасади будуть створені з екологічних матеріалів.

У результаті реконструкції поліклініки можна отримати 3000 кв. м. під комерційну та виробничу діяльність. А ще центр психологічної підтримки та 140 квартир.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень