fbpx
Slow news

Управління охорони здоров’я австралійського штату запустило кампанію про користь мастурбації

Щоб зменшити стигму
Мачулка Ангеліна, 06.11.2021

Третього листопада Управління охорони здоров’я австралійського штату Квінсленд опублікувало у Facebook пост про користь мастурбації.

Публікацію супроводжувала яскрава інфографіка, у якій детально описана користь мастурбації для здоров’я. 

У пості Queensland Health написали: “Для нас усіх важливо працювати над нормалізацією секс-позитивних повідомлень про мастурбацію, щоб зменшити супутнє почуття сорому та страху, а також поліпшити загальне сексуальне здоров’я та грамотність”.

У дописі є посилання на дослідження, яке виявило кореляцію між мастурбацією та позитивним зображенням тіла в жінок і той факт, що оргазм може допомогти зменшити менструальні спазми.

Представник Управління охорони здоров’я Квінсленда сказав, що метою цієї кампанії є зменшення стигми про мастурбацію серед населення та освіта молоді: “Дослідження показують, що більшість молодих людей отримує інформацію про сексуальне здоров’я з інтернет-джерел і відчуває сором і збентеження, коли говорить про мастурбацію та секс із друзями та сім’єю. На жаль, багато із цих інтернет-джерел ненадійні, їх не перевіряють і не створюють експерти”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень