fbpx
Slow news

Уперше від початку повномасштабної війни в лютому зросла середня зарплатня

Медіана зарплатні зросла з 15 тисяч до 15 500 тисяч
Бондар Каріна, 10.03.2023

За результатами дослідження Work.ua уперше від початку повномасштабної війни в лютому зросла середня зарплатня.

Медіана зарплатні зросла з 15 тисяч до 15 500 тисяч. Коливання помітні й на регіональному рівні, зокрема у Львівській області. Найбільше зарплатню підвищили топменеджерам і керівництву вищої ланки, а також тим, хто працює у страхуванні, сфері обслуговування, виробництві, сфері телекомунікацій і займається дизайном.

У категоріях “Нерухомість” і “Топменеджмент, керівництво вищої ланки” платять 30 тисяч гривень, “транспорт і автобізнес” – 22 500 тисяч. Зарплатня у сфері продажів і закупівель становить 20 тисяч гривень, у сільському господарстві й агробізнесі – 19 500 тисяч.

Загалом кількість пропозицій роботи зросла в лютому на 11%, як порівнювати з січнем. У січні вперше зафіксували найбільшу кількість вакансій із початку повномасштабного вторгнення РФ.

Найбільшу динаміку відновлення в лютому показали Кіровоградська, Дніпропетровська, Чернівецька, Миколаївська і Чернігівська області. За кількістю вакансій продовжують лідирувати Київська, Львівська, Дніпропетровська, Одеська й Івано-Франківська області.

Найбільше вакансій з’являється в логістиці, медицині, фармацевтиці, будівництві, архітектурі, юриспруденції, охороні й безпеці.

Конкуренція серед шукачів роботи зменшилася. Найбільша конкуренція на вакансію – у Київській, Харківській, Вінницькій, Волинській, Запорізькій областях, а найменша – у Закарпатській, Чернівецькій, Херсонській, Тернопільській, Кіровоградській областях.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень