fbpx
Slow news

“УП” та “ЄП” опублікували відповідь на текст NYT про необхідність територіальних жертв України

Щоб звернутися до західних держав
Мачулка Ангеліна, 25.05.2022

Видання “Українська правда” та “Європейська правда” написали спільний едиторіал-відповідь на статтю NYT про територіальні поступки України.

Матеріал отримав назву “Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times”. У ньому видання пояснюють, чому позиція NYT “пожертвувати «малим», але натомість уберегти світ від “більшої біди” з боку України — це неправильно.

“В українському суспільстві є консенсус, що єдиною формулою перемоги є відновлення територіальної цілісності України, включно з Донбасом та Кримом. Такої ж думки публічно дотримується український уряд, а також військові. Всі інші варіанти означатимуть або те, що війна ще триває та не закінчилася, або те, що Україна програла”, — пишуть “ЄП” і “УП”.

Видання зазначили, що давно працюють у сфері політики, а тому розуміють, яка вона цинічна. Проте пропозиція Україні поступитися своїми територіями, щоб припинити війну, не спрацює — вона лише покаже слабкість Заходу.

“Якщо уряд США зважиться на крок, який радить NYT, це завдасть неймовірного іміджевого удару по США та Заходу в державах, де суспільство не визначилося щодо напряму свого розвитку. Запитання від них звучатиме жорстко: «Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?»”, — вважають українські видання.

“ЄП” і “УП” зазначили, що до написання едиторіалів вони вдаються лише у виняткові, знакові моменти.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень