fbpx
Slow news

UNICEF випустив ролики про жахи батьків, пов’язані з кліматичними змінами

А діти виступають за співпрацю з урядами, щоб захистити довкілля
Мачулка Ангеліна, 15.11.2021

ЮНІСЕФ і агентство Soursop спільно з продюсерською компанією Hala випустили відео про жахи батьків, які хвилюються за своїх дітей через зміни клімату.

Кампанія “Кошмари надзвичайних кліматичних ситуацій” покликана показати, що батьки будуть не в змозі захисити своїх дітей від різких негативних змін стану довкілля.

У першому відео “Кліматична криза – криза прав дитини” жінці сниться кошмар, що вона одягає протигаз своїй дитині, перш ніж відправити її у світ із непрозорим повітрям. Пізніше вона намагається доставити торт, прикрашений чимось, схожим на палаючий ліс, на вечірку, де імениннику важко дихати, коли той намагається задути свічки.

Відео “Світ у водній кризі” зображає батька, якому сниться, що він заходить на кухню й бере багаторазову пляшку з водою, а зображений на ній логотип у вигляді планети починає танути. Коли чоловік намагається повернути кран, це викликає кашель. Його син намагається крутити крани сам, але марно.

Обидві реклами закінчуються тим, що діти розмірковують про беззахисність їхніх батьків і потребу змінити стан речей: “Надзвичайна кліматична ситуація вже тут і відбувається, — каже дівчинка в кінці першого ролика. — Але я не хочу, щоб моя мама або я боялися за наше майбутнє. Я хочу, щоб діти співрацювали з урядами та бізнесом, щоб зробити великі зміни”.

“Не щодня ви отримуєте пропозицію від ЮНІСЕФ зробити кампанію, яка почне реальні зміни та порушить кордони уявлень у такий важливий момент у часі, — говорить комерційна директорка Soursop Ебігейл Сміт. — Ми були щасливі прийняти виклик і працювати, щоб допомогти змінити історію”.

Відеокампанію розпочали 31 жовтня, що збігається з першим днем ​​Конференції ООН зі зміни клімату 2021 року (COP26) у Глазго.

Читайте також у рубриці Slow news
Програма ментального здоровʼя «Ти як?» розпочинає нову кампанію за участю ветеранів
Щоб нагадати, що досвід захисників і захисниць вартий поваги
В Україні представили платформу для друку книжок авторів-початківців «Видала громада»
Автори зможуть видавати свої перші книжки коштом благодійників
Bloom Büro презентує безоплатну менторську програму «Маркетинг для громадського секторy»
Для представників благодійних фондів, громадських організацій та соціальних підприємців
У новій кампанії Bickerstaff.394 закликала звертатись до сімейних лікарів по ментальну підтримку
У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
Lady Di atelier представляє хустину QIRIM
До 10-річчя спротиву окупації Криму
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень