fbpx
Slow news

UNESCO запускає стипендії для українських журналістів

200 журналістам нададуть по $600 для продовження професійної діяльності
Бондар Каріна, 31.08.2023

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (UNESCO) запускає стипендії, у межах яких надасть 200 журналістам по $600 для продовження професійної діяльності.

Стипендії надаватимуться українським журналістам, які опинились у скрутному становищі внаслідок війни в Україні, щоб вони могли продовжувати працювати й інформувати суспільство.

UNESCO пропонує стипендії українським журналістам, які опинились у скрутному становищі внаслідок війни в Україні, аби вони могли продовжувати працювати й інформувати суспільство.

Заявки на отримання стипендії можуть подавати професійні журналісти, редактори, творчі працівники медіа інших спеціальностей, які:

 живуть і працюють в Україні після 24 лютого 2022 року;

 заробляють на життя тільки або переважно журналістською роботою;

 дотримуються професійних стандартів і Кодексу етики українського журналіста;

опинились у скруті через війну в Україні або не мають ресурсів для втілення професійних планів, результатом яких буде суспільно важливий медійний контент;

 нададуть згоду на оброблення своїх персональних даних.

Заявки розглядатиме у хронологічному порядку подання незалежна комісія експертів. Серед них і команда Львівського медіафоруму. Результати відбору будуть відправлені на електронну пошту. Інструкції щодо отримання коштів надішле World Food Programme через повідомлення SMS.

Стипендія в сумі 600 доларів буде виплачена поштовим переказом.

Програма UNESCO Emergency Grants for Ukrainian Journalists покликана підтримати українських журналістів, які опинились у скруті, втратили джерела доходу або ресурси для втілення суспільно важливих професійних планів. Програма втілюється за підтримки Японії.

Аби подати заявку, потрібно заповнити форму. Дедлайн — 17 вересня, 2023, 23:59.

Читайте також у рубриці Slow news
Французький бренд «Маленький принц» виходить на український ринок
Агенція Nerd просуватиме одяг, аксесуари, книжки та іграшки з Маленьким принцом
У Києві відбудеться перший форум «Зоосвідомі» — про культуру відповідального ставлення до тварин
Говоритимуть про адопцію, евакуацію, юридичні механізми захисту тварин і культурну дипломатію
M&M’s запускає глобальну креативну платформу «Разом веселіше»
Рекламна кампанія показує, як цукерки об’єднують людей різного віку та досвіду
У підземці Києва, Харкова та Дніпра з’явились плакати з віршами європейських авторів
Поезія перекладена українською та порушує теми, важливі для демократичного суспільства
IKEA представила «Інструкцію з батьківства» до Дня батька
Звичну інструкцію зі складання меблів перетворили на символ шляху, який проходить кожен батько
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень