Slow news

УКУ започаткував стипендійний фонд імені сім’ї Базилевич

Прагнуть увіковічнити пам’ять загиблих та надавати фінансову підтримку студентам університету
Кірста Олена, 25.09.2024

Український католицький університет (УКУ) разом із Ярославом Базилевичем та Національною скаутською організацією «Пласт» започаткували стипендійний фонд пам’яті Євгенії, Ярини, Дарії та Емілії Базилевич. Ініціатива створена на згадку про студентку УКУ Дарію Базилевич, її матір та двох сестер, які загинули під час масованого російського обстрілу Львова в ніч на 4 вересня 2023 року.

Мета фонду — увіковічнити пам’ять родини та надавати фінансову підтримку студентам університету. Ініціатори проєкту прагнуть зібрати 100 тисяч доларів, що дасть змогу щороку надавати стипендії студентам, що поділяють ідеали та цінності, якими керувалися сестри Базилевич і їхня мати. Завдяки цій фінансовій допомозі університет зможе підтримати талановиту молодь, що не має змоги самостійно оплатити навчання через складні життєві обставини.

Ендавмент (постійний стипендійний фонд) є відомою практикою в багатьох західних університетах, зокрема у США та Канаді. Ця традиція допомагає зберегти пам’ять про особистостей, які зробили внесок у спільноту, а також підтримувати студентів на шляху до якісної освіти.

«У світовій практиці одним з найефективніших способів сталої підтримки викладачів та студентів є заснування сталих фондів – ендавментів. Через створення стипендійного фонду ми прагнемо передати майбутнім поколінням ті цінності та ідеали, які сповідували Євгенія, Ярина, Дарія та Емілія Базилевич. Сталий стипендійний фонд – це також виховний момент для майбутніх поколінь, щоб жертви війни не були забуті. Пам’ять про наших полеглих у цій несправедливій війні житиме вічно», — розповіла Наталія Климовська, проректорка з розвитку та комунікацій УКУ.

Пожертви у фонд можна зробити через офіційний сайт університету.

Читайте також у рубриці Slow news
«Книжкова країна» проведе благодійні збори на підтримку військових і книговидавництва
Куди приносити книжки, що можна придбати й до яких зборів долучитися
ISD Group представили інформаційну кампанію про евакуацію «Буде складно»
В основі проєкту — реальні історії людей, евакуйованих із Бахмута, Херсонщини, Слов’янська та Олешок
IKEA та Xbox представили колекцію меблів для геймерів
Дизайн меблів та аксесуарів із лінійки натхений контролером Xbox
Rikky Hype присвятив осінню кампанію працівникам бізнесів, які відновилися після російських обстрілів
У проєкті взяли участь представники компаній, чиї виробництва, склади й простори постраждали від атак, але згодом відновили роботу
Ukraїner відкрив у Києві виставку «Символи Незалежності»
Експозиція поєднує фотографії, архівні матеріали, предмети з експедицій та інтерактивну карту України
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень