fbpx
Slow news

Українці запустили симулятор співбесід

Інструмент ставить питання, аналізує відповідь, надає рекомендації
Бондар Каріна, 26.07.2023

Українські розробники з Києва Микола Кулеба, Алеся Комарова та Володимир Клевцов створили Telegram-бот The Interviewer Bot, що проводить співбесіди для поліпшення досвіду у сфері найму для досвідчених та майбутніх ІТ-спеціалістів.

“Моя місія – допомогти тобі стати непереможним на будь-якому інтерв’ю! Разом ми опрацюємо реальні питання зі співбесід, і я впевнений, що ти зможеш з ними впоратися. Неважливо, скільки часу піде на пошук відповідей — головне, щоб ти засвоїв усі потрібні знання”, — пишуть розробники The Interviewer Bot.

Бот ставить запитання, аналізує відповіді, задає відповідний контекст для штучного інтелекту щодо надання рекомендацій. Він українськомовний, але в майбутньому планують додати англійську версію.

Наразі доступні такі спеціалізації: проєктний менеджмент, бізнес-аналіз, тестування програмного забезпечення.

Бот безплатний для користувачів з України.

Читайте також у рубриці Slow news
Бразильська Амазонія отримала єдину візуальну айдентику, яка має просувати регіон і підтримати місцеву економіку
В її основі — супутникові дані й реальні вигини Амазонки та її приток
На ВДНГ відбудеться п’ятий фестиваль «Книжкова країна»
У програмі — презентації, дискусії, ярмарок і мистецькі проєкти
IKEA у Саудівській Аравії винагороджувала відвідувачів за ходьбу в магазинах
У межах акції до Всесвітнього дня здоров’я клієнти отримували знижку, пройшовши 4000 кроків у магазині
«Миколайчук OPEN» відкрив прийом заявок на конкурс музичних відео
Подати кліп можна до 21 травня — переможець отримає $500 та нагороду «Залізний Миколайчук»
«Підписка на військо» зібрала перший мільйон гривень
Платформа регулярних донатів зафіксувала понад 7 тисяч внесків і понад 1 700 підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень