fbpx
Slow news

Українці створили айдентику для музею моря в Криму  

Адміністрація та науковий склад музею продовжують працювати в Києві
Бондар Каріна, 02.06.2023

Brain Tank створили айдентику для Центрального військово-морського музею України, який 20 років дістає та зберігає скарби Чорного моря.

Центральний військово-морський музей України офіційно базується в Криму, але у зв’язку з анексією півострова, адміністрація та науковий склад музею наразі працюють у Києві на території Національного військово-історичного музею.

“Сьогодні розвиток музейної культури в Україні та світі вийшов на новий рівень. Музеї — це вже не про нудне проведення часу і не про «змусили». Люди із задоволенням відвідують музеї з метою саморозвитку, підвищення емоційного інтелекту; у музеях організовуються рейви, весілля тощо. Яких тільки музеїв не існує. Швидше за все, десь існує музей, якого “не існує” або музей з експонатами, яких “немає”. До речі, один з таких експонатів з’явиться у столиці” — говорить креативний директор Андрій Франчук.

Творці розповідають, що у процесі роботи над креативною ідеєю вони знайшли алегорію, що водна гладь — це інформаційна перешкода між морським артефактом і відвідувачем музею, який потенційно може побачити цей артефакт. У роботу було взято технічний прийом — блюр, який може провести паралель із цією алегорією, його ми й зробили основною фішкою айдентики.

“Для логотипу було знайдено просте рішення. У бога водної стихії є відомий знак — тризуб Посейдона. Він насамперед візуально лініями перегукується з державним символом — Тризубом самої України. Далі, оскільки це музей про море, ми подумали, ну як обійтися у морі без якоря? І поєднали три символи, отримавши за підсумком зрозумілий логотип для українського музею про море. І подивіться, як все заграло”, — додає Юлія Ясьмо, проджект-менеджерка проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачі Х підтримали книгарню «Сенс» десятками 5-зіркових відгуків на гугл-картах
Зробили це у відповідь на кілька негативних коментарів зі звинуваченнями в русофобії
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень