fbpx
Slow news

Українці обрали ескіз марки, присвяченої волонтерам

На ній буде зображено автівку з пакунками для Сил оборони
Кірста Олена, 10.10.2024

Українці визначили переможця конкурсу на найкращий ескіз нової поштової марки, яку Укрпошта випустить до Дня волонтерів.

Як повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський у своєму телеграм-каналі, перше місце посіла робота графічної дизайнерки Анастасії Бондарець. На ескізі зображена автівка, завантажена пакунками для Сил оборони України. Саме цю ілюстрацію вподобала більшість українців, що взяли участь у голосуванні.

До слова, це вже друга поштова марка, створена на основі робіт Анастасії. Раніше її ілюстрацію використали для популярної марки «Доброго вечора, ми з України». Ця робота також здобула широку популярність серед українців, випередивши навіть відому марку з російським кораблем.

Загалом у конкурсі брали участь сім ескізів різних авторів. Друге місце посіла робота Марії Суслової. На її ілюстрації зображені коробки, автівка для військових та будинок, який символізує те, що українці часто змушені «возити» свій дім із собою. Третє місце українці віддали ескізу Святослава Романчака, на якому волонтер разом із військовим тримають «коробку любові та надії», що символізує підтримку та єдність між армією і волонтерами.

«Я хочу подякувати всім, хто надсилав свої ілюстрації на конкурс, усім, хто голосував та вболівав за найкращий ескіз. Ще раз нагадую, що і Укрпошта, і Україна — це про демократію. А це означає, що могли обрати те, що Вам не сподобалось. Але не треба сумувати, завжди є наступний раз», — каже Ігор Смілянський.

Ця серія поштових марок має не лише естетичне, а й символічне значення. Адже вона відображає роль волонтерів, які з початку повномасштабної війни активно допомагають військовим та цивільному населенню, забезпечуючи їх усім необхідним.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві стартує серія зустрічей Unpacking Biennial — про підготовку проєктів для Венеційської архітектурної бієнале
У програмі відкриті розмови, воркшопи та онлайн-події про представлення України на міжнародних архітектурних заходах
Etnodim створив набори для самостійного вишивання
До першої серії увійшов набір із технікою вишивки, яку у 2025 році внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Волині
Будинок Іграшок та uzahvati запрошують киян на дитячий майданчик — слухати імерсивну виставу S V O Ї
Проєкт допомагає відновити внутрішню опору, повернути легкість і відчути, що люди потрібні людям
Завершилися зйомки фільму «Місто» за романом Валер’яна Підмогильного
Події роману перенесли на 100 років уперед — у сьогоденний Київ
У Шотландії створили колекцію дитячого одягу, що враховує сенсорні потреби дітей з аутизмом
Одяг має м’які тканини, пласкі шви, вбудовані тактильні елементи для саморегуляції та QR-коди замість звичних етикеток
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень