fbpx
Slow news

Український YouTube-канал Geek Journal можуть заблокувати через скарги “1+1”

Це здійняло хвилю обурення з боку глядачів і руху #SaveGeekJournal
Бедій Назар, 22.01.2021

Творці YouTube-каналу Geek Journal, ведучий Тайлер Андерсон та монтажерка Юліана, у своїх оглядових відео час від часу критикували телеканал “1+1”. Вони вказували на низькоякісність продукції “плюсів”, некоректне висвітлення представників української нації та значну русифікацію контенту.

У відповідь на це восени 2020 року від “1+1” надійшла скарга на канал Geek Journal, яка призвела до першого страйку — попередження про порушення принципів спільноти YouTube.

В останніх роликах про “1+1” творці Geek Journal рясно розкритикували канал за те, що серіал “Рідня” виробництва “плюсів” знято російською мовою. А також показали авторську ретроспективу історії “величного колись каналу і того, як він падав все нижче й нижче”.

Це призвело до ще кількох скарг з боку “1+1” і отримання нових страйків. А за правилами сервісу, три страйки означають довічне блокування каналу.

Про цю новину ведучий та співзасновник Geek Journal Тайлер Андерсон повідомив у своїх соцмережах. Користувачі швидко підхопили тему та надали їй розголосу під гештегом #SaveGeekJournal.

Свою солідарність каналу висловили Богдан Логвиненко з проєкту “Ukraїner”, “Телебачення Торонто”, творець каналу “Клятий Раціоналіст” Артем Албул та інші користувачі мережі. В українському сегменті Twitter гештег #SaveGeekJournal вийшов на перше місце та був згаданий уже понад 7,5 тисяч разів.

Наразі в мережі вже з’явилася офіційна позиція “1+1” щодо ситуації. У коментарі Ain.ua вони пояснили, що просто захищають свої авторські права та готові до діалогу з Geek Journal. 

Тим часом творці каналу Geek Journal активно поширюють інформацію про дії “1+1”, а також створили новий канал на YouTube. Менш ніж за добу на нього підписалися понад 20 тисяч користувачів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень