fbpx
Slow news

Український YouTube-канал Geek Journal можуть заблокувати через скарги “1+1”

Це здійняло хвилю обурення з боку глядачів і руху #SaveGeekJournal
Бедій Назар, 22.01.2021

Творці YouTube-каналу Geek Journal, ведучий Тайлер Андерсон та монтажерка Юліана, у своїх оглядових відео час від часу критикували телеканал “1+1”. Вони вказували на низькоякісність продукції “плюсів”, некоректне висвітлення представників української нації та значну русифікацію контенту.

У відповідь на це восени 2020 року від “1+1” надійшла скарга на канал Geek Journal, яка призвела до першого страйку — попередження про порушення принципів спільноти YouTube.

В останніх роликах про “1+1” творці Geek Journal рясно розкритикували канал за те, що серіал “Рідня” виробництва “плюсів” знято російською мовою. А також показали авторську ретроспективу історії “величного колись каналу і того, як він падав все нижче й нижче”.

Це призвело до ще кількох скарг з боку “1+1” і отримання нових страйків. А за правилами сервісу, три страйки означають довічне блокування каналу.

Про цю новину ведучий та співзасновник Geek Journal Тайлер Андерсон повідомив у своїх соцмережах. Користувачі швидко підхопили тему та надали їй розголосу під гештегом #SaveGeekJournal.

Свою солідарність каналу висловили Богдан Логвиненко з проєкту “Ukraїner”, “Телебачення Торонто”, творець каналу “Клятий Раціоналіст” Артем Албул та інші користувачі мережі. В українському сегменті Twitter гештег #SaveGeekJournal вийшов на перше місце та був згаданий уже понад 7,5 тисяч разів.

Наразі в мережі вже з’явилася офіційна позиція “1+1” щодо ситуації. У коментарі Ain.ua вони пояснили, що просто захищають свої авторські права та готові до діалогу з Geek Journal. 

Тим часом творці каналу Geek Journal активно поширюють інформацію про дії “1+1”, а також створили новий канал на YouTube. Менш ніж за добу на нього підписалися понад 20 тисяч користувачів.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень