fbpx
Slow news

Український тиждень моди не отримав державне фінансування (оновлено)

Рішення ухвалила Наглядова рада Українського культурного фонду
Мачулка Ангеліна, 07.06.2021

Український тиждень моди позбавили державного фінансування — таке рішення ухвалила Наглядова рада Українського культурного фонду (УКФ). Про це повідомляє видання The Business of Fashion.

Генеральний директор Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук заявив, що таким висновком УКФ перекреслив усю роботу, яку Український тиждень моди зробив за 24 роки.

Володимир Нечипорук направив листа Президенту Володимиру Зеленському, щоб оскаржити зміни у фінансуванні, проте сумнівається, що рішення буде змінено.

Ukrainian Fashion Week отримував підтримку держави щорічно з 1997 року. Він став першим тижнем prêt-à-porter у Східній Європі. Також він був партнером проведення 21-го Конкурсу молодих дизайнерів одягу.

Український тиждень моди, який цьогоріч заплановано на 2-5 вересня, відбудеться в онлайн-форматі.


Оновлено

Попередній заголовок «Український тиждень моди втратив державне фінансування» міг ввести наших читачів в оману.

Раніше ми вказали, що Український тиждень моди більше не отримає фінансування від Українського культурного фонду. Згідно з новою інформацією Ukraine Fashion Week ніколи не отримував допомоги від УКФ — грантову та інституційну підтримку отримували лише деякі проєкти, ініційовані UFW, та ті, що входять до складу Тижня моди як інституції.

Цьогоріч Український тиждень моди подав заявку на допомогу від УКФ для проведення Тижня моди 2–5 вересня, але фінансування не отримав.

Також Володимир Нечипорук не писав листа президенту Зеленському. Натомість він та ще 50 представників культури підписали відкритий лист до Президента через загальну ситуацію з фінансуванням сектору культури в Україні.

Український тиждень моди, який цьогоріч заплановано на 2-5 вересня, відбудеться у phygital-форматі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень